کارگو از ترکیه به ایران

خدمات حمل کارگو از ترکیه به ایران

اگر به اطراف خود نگاه کنید کالاهای زیادی را می‌بینید که ساخت کشور ترکیه هستند. تا به حال به این مسئله فکر کرده‌اید که این کالاها چگونه وارد کشور می‌شوند؟ اغلب این کالاها به‌صورت عمده و به کمک خدمات حمل کارگو از ترکیه به ایران وارد شده‌اند.

کارگو هوایی از ترکیه به ایران سریع‌ترین روش انتقال بار در مسیر ایران و ترکیه است چرا که این دو کشور راه دریایی مرتبط به هم ندارند.

به طور کلی مسیرهای ارسال بار از ترکیه به ایران به سه دسته‌ی جاده‌ای، هوایی و ریلی تقسیم می‌شوند.

مهمترین مشکل ارسال بار از طریق مسیرهای جاده‌ای و ریلی، طولانی بودن زمان ارسال بار است. اما خدمات حمل کارگو از ترکیه به ایران شرکت ایزی فریت این مشکل را حل کرده‌است.

اگر برایتان این سوال پیش آمده که “کارگو ترکیه چیست؟” و ما چطور به شما کمک می‌کنیم، تا انتهای این مطلب را به دقت بخوانید.

هواپیمایی در حال بارگیری برای کارگو از ترکیه به ایران

در این مطلب راجع به موضوعات زیر صحبت می‌کنیم:

نحوه‌ٔ ارسال کارگو از ترکیه به ایران

کارگو ترکیه به ایران نوع خاصی از حمل و نقل هوایی برای ارسال سریع بار است. استفاده از کارگو برای تجارت یا ارسال بارهای عمده امری رایج است.

 در این روش یک یا چند کالای دارای مجوز از شرکت حمل به کمک هواپیماهای غیرمسافربری و تجاری به کشورهای دیگر فرستاده می‎شوند.

فرض کنید شما صاحب یک شرکت هستید و می‌خواهید از کشور ترکیه کالا و اجناسی را وارد کنید. شما نمی‌توانید این کالاها را با هواپیمای مسافربری به ایران بیاورید.

برای این کار باید از شرکت‌ ایزی فریت کمک بگیرید. شرکت ما کالای شما را از طریق کارگو و هواپیماهای مخصوص حمل بار به ایران وارد می‌کند.

کارگو ترکیه چیست

عوامل موثر بر هزینه‌ی کارگو ترکیه به ایران

۵ عامل اصلی بر هزینه و قیمت‌های خدمات کارگو تاثیر دارند. در ادامه این عوامل را به ترتیب نام برده و توضیح می‌دهیم:

۱- نوع کالا:

هزینه‌ی کارگو با توجه به ماهیت کالای شما متفاوت است. برای مثال برخی از کالاها در برابر ضربه بسیار حساس هستند. هزینهٔ ارسال این کالاها نسبت به سایر کالاها بیشتر است.

بارهای کارگو که درون هواپیما چیده شده اند

۲- وزن و ابعاد کالا:

دومین عامل موثر بر هزینه‌ی کارگو، وزن و ابعاد کالای شماست. هر چقدر ابعاد کالای شما بزرگتر و وزن آن بیشتر باشد، هزینه‌ای که برای کارگو باید بپردازید نیز بیشتر است.

قرار دادن بار در هواپیما برای کارگو از ترکیه به ایران

۳- قوانین کشور مبدا و مقصد:

قوانین کشور مبدا و مقصد نیز بر هزینه‌ی کارگو از ترکیه به ایران تاثیر دارد. برای ارسال کالاهای مختلف تعرفه‌های متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فاصله هوایی کارگو از ترکیه به ایران

۴- فاصله‌ی مبدا و مقصد:

یکی دیگر از نکات مهمی که برای کارگو از ترکیه باید در نظر بگیرید، فاصله‌ی هوایی ایران و ترکیه است. هرچه فاصله‌ی دو کشور از یکدیگر بیشتر باشد، هزینه‌ای که برای کارگو باید بپردازید نیز بیشتر است.

مسیر هوایی کارگو از ترکیه به ایران

۵- نوع شرکت هواپیمایی:

شرکت‌ها و ایرلاین‌هایی که خدمات کارگو ترکیه به ایران را انجام می‌دهند، نرخ‌های مخصوص خود را دارند. هزینه‌ی خدمات کارگو این شرکت‌ها بستگی به میزان سابقه، اعتبار و کیفیت خدماتشان دارد.

هواپیمایی در حال بارگیری  کارگو از ترکیه در فرودگاه

مراحل انجام خدمات کارگو از ترکیه

  1. به شرکت‌ خدمات حمل‌ونقل ما مراجعه کنید و مشخصات دقیق کالا را بگویید. ما با در نظر گرفتن عوامل ۵ گانه‌ای که نام بردیم، هزینه‌ی کارگو ترکیه به ایران را محاسبه و به شما اعلام می‌کنیم.
  2. در مرحله‌ی دوم کالای شما را بسته‌بندی و آماده‌ی ارسال می‌کنیم. در ایزی فریت این امکان برای شما فراهم است که حین بسته‌بندی کالایتان حضور داشته‌باشید و از سلامت کالای خود حین سفر اطمینان حاصل کنید.
  3. اکنون وقت آن رسیده که کالای شما یک سفر بی‌نظیر را تجربه کند. بار شما با هواپیمای تجاری به ایران می‌رسد و پس از آن تحت نظارت اداره‌ی گمرک خواهد بود. برای تحویل کالاها باید مجوزات لازم مانند بارنامه را به گمرک ارائه دهید.
ارسال بار با کارگو از ترکیه به ایران در فرودگاه

چرا خدمات کارگو از ترکیه شرکت ایزی فریت را انتخاب کنیم؟

دغدغهٔ بسیاری از بازرگانان و تجار، اطلاع از موقعیت بارها و مسیری است که کالاها برای رسیدن به مقصد طی می‌کنند.

جای هیچگونه نگرانی نیست. شما می‌توانید از خدمات کارگو ترکیه به تهران شرکت ما استفاده کنید. این امکان برای شما فراهم است که در سایتمان به طور دائم و آنلاین وضعیت بار خود را چک کنید.

همچنین ما در ایزی فریت یک نسخه از تمامی اسناد و مدارک کارگو ترکیه به ایران را در سیستم خود بایگانی می‌کنیم. در نتیجه هر زمان که بخواهید می‌توانید به مدارک حمل‌ونقل بارتان دسترسی داشته باشید.

برای ثبت درخواست خود می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحهٔ ثبت درخواست هدایت شوید. همچنین می‌توانید با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ نیز تماس بگیرید.

بارهای کارگو ترکیه به ایران درون هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما