حمل بار هوایی از ترکیه

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

می‌دانیم اعتماد و اطمینان در دنیای امروزی بسیار سخت است و یک انتخاب درست نیازمند تحقیق و بررسی می‌باشد.
پیدا کردن یک شرکت حمل‌ و نقل و اطمینان کردن برای سپردن بار به آن‌ها فرایندی دشوار است.

معیارهای شما برای پیدا کردن یک شرکت حمل بار چیست؟

چه فاکتورهایی برای شما از اولویت بالایی برخوردار است؟

با خواندن این مطلب شما می‌توانید اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با حمل بار هوایی از ترکیه بدست آورید و شرکت ایزی فریت را با آگاهی کامل انتخاب کنید.

در ادامه مطلب می‌گوییم

چرا ایزی‌فریت را انتخاب کنیم؟

مزیت‌های حمل بار هوایی چیست؟

شهرهای مبدا حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

بیمه بار هوایی به چه صورت است؟

هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران چقدر است؟

چرا ایزی فریت؟

ایزی فریت یک شرکت حمل و نقلی است که فرایند حمل و نقل کالا را از ایران به کشورهای دیگر و از کشورهای دیگر به ایران انجام می‌دهد.

چرا ایزی فریت نسبت به سایر شرکت‌های حمل و نقلی برتری دارد؟

 • امکان ردیابی آنلاین بار
 • ارسال به اکثر کشورها
 • پشتیبانی کالاها
 • قیمت مناسب حمل بار
 • بسته بندی کالاها در حضور مشتری
 • نگه‌داری اسناد و مدارک و دسترسی راحت به آن‌ها

شرکت حمل و نقلی ایزی فریت از کارکنان و نیروهای باسابقه و کاردانی برخوردار است و شما می‌توانید کالای خود را با اطمینان کامل به آن‌ها بسپارید تا فرایند بسته‌بندی، حمل و نقل و … را برای شما انجام دهند.
شرکت ایزی فریت حمل و نقل کالا را با توجه به نوع بار به سه روش هوایی ، جاده‌‌ای و ریلی انجام می‌دهد. مشتریان با مراجعه به شرکت و یا تماس و مشورت با مشاوران می‌توانند بهترین روش حمل بار را انتخاب کنند.

حمل بار هوایی از ترکیه

چرا حمل و نقل هوایی را انتخاب کنیم؟

حمل و نقل هوایی چندین سال پس از جنگ جهانی دوم توسط سازمان بین المللی هوایی ایکائو، با هدف آسان شدن حمل و نقل ایجاد شد. در ابتدا بیشتر استفاده از خطوط هوایی برای حمل و نقل تجهیزات جنگی و حملات هوایی بود اما با گذشت زمان و توجه به مزایای حمل و نقل هوایی، استفاده از آن در الویت قرار گرفت.

 • سرعت بالا در حمل و نقل
  از مهم ترین مزایای استفاده از حمل و نقل هوایی صرفه جویی در زمان است. اگر مدت زمان کمی در اختیار دارید یا اینکه در تحویل گرفتن بار خود عجله دارید، این شیوه ارسال بار بهترین روش برای شماست. در این روش ترافیک و تاخیر معنایی ندارد و در موعد مقرر کالا بدست شما می‌رسد.
 • امنیت در حمل و نقل
  امنیت و ایمنی در حمل بار هوایی حرف اول را می‌زند و این امنیت تنها شامل امنیت جانی نیست. بلکه امنیت مالی و غیره را نیز دربر می‌گیرد. با وجود اینکه سالانه تعداد زیادی هواپیما دچار نقص فنی می‌شوند و یا با دلایل گوناگون سقوط می‌کنند اما این دلیلی برای امن نبودن هواپیما نیست. طبق آمار جهانی و معتبر در حمل و نقل هوایی کمترین آسیب به کالا مورد نظر وارد می‌شود و ایمنی آن حفظ می‌شود.
 • قابلیت حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی
  یکی دیگر از مزایای حمل و نقل هوایی بار، قابلیت حمل موادی است که امکان فاسد شدن آن‌ها زیاد است و نگه‌داری طولانی مدت آن‌ها باعث از بین رفتن‌شان می‌شود. کالاهایی همچون دارو، خشکبار، مواد غذایی، میوه‌جات و … که مدت نگه‌داری آن‌ها محدود است.

حمل بار هوایی از ترکیه به چه صورت است؟

حمل بار هوایی از ترکیه

کشور ترکیه یکی از کشورهای پیشرفته آسیایی-اروپایی است که در سال‌های اخیر پیشرفت چشم‌گیر و رشد صعودی در اقتصاد خود داشته و رقبای آسیایی و اروپایی خود را پشت سر گذاشته است.
از بیشرین کالاهای درخواستی از ترکیه به مقصد ایران می‌توان به لوازم آرایشی و بهداشتی، البسه، تجهیزات و قطعات صنعتی و دارو اشاره کرد.

مبدا حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران از شهرهای استانبول، آنکارا و آنتالیا انجام می‌شود.

مدت زمان ارسال بار به صورت هوایی نیز نهایتا ۲ روز خواهد بود.

 • استانبول
  استانبول نسبت به دو شهر دیگر مقرون به صرفه تر است، چون:
  مسیر استانبول پررفت و آمدتر است.
  مقدار بار بیشتری در آنجا وجود دارد.
  وجود پروازهای ایرانی به مقصد استانبول و بالعکس
 • آنکارا
  به دلیل کم بودن درخواست ها از مبدا آنکارا هزینه حمل بار هوایی گران تر می‌شود.
  البته نبودن پروازهای ایرانی از آنکارا و استفاده از پروازهای اماراتی و قطری نقش بسزایی در بیشتر شدن هزینه‌ها دارد.

  آنتالیا
  وجود پروازهای اماراتی و قطری از مبدا آنتالیا به سمت ایران باعث افزایش قیمت حمل بار هوایی می‌شود. همچنین به دلیل نداشتن انبار در شهر آنتالیا باید هزینه اضافه صرف نگه‌داری بار شود. بنابراین برای حمل بار از آنتالیا باید این نکات را مدنظر داشته باشید.
حمل بار هوایی از ترکیه

خرده بار

شرکت ایزی فریت حمل خرده بار هوایی از ترکیه به ایران را هم پوشش می‌دهد.
خرده بار به مرسولاتی گفته می‌شود که حجم آن‌ها از مقدار معینی کمتر باشد و به دلیل کم بودن حجم و وزن، حمل و نقل آن با یک وسیله به صورت دربست مقرون به صرفه نباشد به همین دلیل باید با کالاهای دیگر جمع شود و سپس اقدام به حمل آن کرد که باعث کمتر شدن هزینه حمل آن کالا می‌شود.

ممنوعیات حمل و نقل

 • مشروبات الکلی
 • حیوانات
 • دخانیات
 • کالا هایی که مجوز ها خاص نیاز دارند، مانند سلاح‎‌های گرم
حمل بار هوایی از ترکیه

بیمه، آرامش و اطمینان

همهٔ بارهای شرکت حمل و نقلی ایزی فریت در ابتدای کار توسط شرکت‌های بیمهٔ جهانی بیمه هستند و در صورت بروز مشکل، وارد شدن زیان و یا از بین رفتن کالا به هر دلیلی شرکت بیمه خسارت وارد شده را جبران می‌کند.
اما اگر کالا بسیار ارزشمند و گران‌قیمت باشد، صاحب کالا باید آن را توسط بیمه تکمیلی پوشش دهد تا درصورت آسیب دیدن کالا بتواند خسارت خود را دریافت کند. در غیر این صورت مسئولیت آن بر عهدهٔ خود مشتری است.

هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران طبق مصوبات ایرلاین‌ها برآورد می‌شود و هزینه تقریبی آن برای هر کیلوگرم بار بین ۱ تا ۴ دلار است.

از عوامل مهمی که بر نرخ بار هوایی تاثیر می‌گذارد میتوان به

 • وزن و حجم بار
 • مقصد بار
 • نوع بار

اشاره کرد.

هرساله ایرلاین‌های مختلف مصوبات خود را برای شرکت‌های حمل و نقل ارسال می‌کنند و شرکت‌ها موظف هستند از آن‌ها پیروی کنند.مهم ترین عامل در تعیین این مصوبات نرخ ارز می‌باشد.
حمل بار به صورت هوایی، برای بارهایی با وزن بین ۴۵ کیلوگرم تا ۲۰۰ کیلوگرم مقرون به صرفه است.
شما مشتریان عزیز می‌توانید برای اطلاع از قیمت دقیق حمل و نقل هوایی بار خود با شرکت تماس بگیرید تا مشاوان ما در این امر شما را یاری کنند.

حمل بار هوایی از ترکیه

در آخر…

حمل و نقل هوایی بار از ترکیه به ایران فرآیندی پیچیده و نیازمند به اطلاعات بیشتر است.
شما می‌توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینهٔ ارسال، هزینه و … از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید و یا با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما