فریت بار به کانادا با خیال آسوده

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا دغدغه و سوال اصلی کسانی است که قصد مسافرت و یا مهاجرت به کانادا را دارند. اما چه زمانی نیاز داریم تا از خدمات فریت بار به کانادا استفاده کنیم؟

به طور کلی کسانی که قصد رفتن به مقصد کانادا را دارند، برای به همراه داشتن بار مسافری محدودیت وزنی دارند و بیشتر از مقدار معینی بار که شرکت‌های هواپیمایی تعیین کرده‌اند نمی‌توانند با خود به همراه ببرند.

اما چاره چیست؟ فرقی نمی‌کند شما دانشجو باشید یا مهاجر، به هر حال ممکن است شما چندین چمدان و کلی لوازم مورد نیاز و ضروری خود را بخواهید با خود به کانادا ببرید. که در مجموع از وزن مجاز بار مسافری بیشتر است، در این مواقع چه کاری می‌توانیم بکنیم؟

در این جور مواقع دو راه پیش روی ماست.

 1. می‌توانیم در پای پرواز جریمه اضافه بار را پرداخت کنیم و بار را به همراه خود ببریم.
 2. اما راه حل ارزان‌تر استفاده از سرویس فریت بار از ایران به کانادا است. تا هزینه را ۵۰ درصد کاهش بدهیم.

اما چگونه؟ در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه فریت بار به کانادا آشنا شویم.

موارد زیر را در این مطلب بررسی کرده‌ایم.

برای دسترسی سریع‌تر به مطالب گفته شده می‌توانید بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید تا به موضوع مدنظر هدایت شوید. البته پیشنهاد ما این است که به ترتیب تمام موارد گفته شده را بخوانید.

پرداخت هزینه اضافه بار یا استفاده از خدمات فریت بار به کانادا ؟

احتمالا شما هم قصد ندارید برای به همراه بردن کالاهای شخصی‌تان هزینه‌ی سنگینی بابت اضافه بار پرداخت کنید و می‌خواهید با هزینه ارزان‌تر و مطمعن‌تر اضافه بار خود را به کانادا بفرستید.

اما احتمالا تجربه‌ فریت بار به کانادا را ندارید و برای همین هم دست به دامان گوگل شده‌اید تا از نحوه فریت بار به کانادا باخبر شوید.

در همین ابتدا خیال شما راحت می‌کنیم و هیچ جای نگرانی نیست، شرکت ایزی‌فریت خدمات فریت بار به کانادا را با رعایت تمام اصول و قوانین بین‌المللی برای شما انجام خواهد داد.

نحوه فریت بار به کانادا

از مزایای استفاده از خدمات فریت بار شرکت ایزی‌فریت این است که هزینه تمام شده‌ی شما در مقایسه با اضافه بار مسافری تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

اگر قصد استعلام قیمت فریت بار از ایران به کانادا را دارید و یا نمی‌دانید برای فریت بار چه کاری باید انجام دهید، فقط کافی است با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید و یا همین الان با کلیک بر روی لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید تا به تمام سوال‌ها و نگرانی‌های شما از بابت نحوه فریت بار به کانادا پاسخ دهیم.

فریت بار یعنی چی؟

تا به این‌جای کار تصمیم گرفتیم که برای کاهش هزینه‌ها از فریت بار استفاده کنیم. اما ممکن است اطلاعات بیشتری در این زمینه بخواهید داشته باشید. در ادامه مطلب به سوال‌های احتمالی شما پاسخ خواهیم داد.

فریت بار از ایران به کانادا به زبان ساده یعنی ارسال کالاهای شخصی به کانادا به طوری که جنبه‌ی تجاری نداشته باشد.

یعنی زمانی می‌توانیم از خدمات فریت بار به کانادا استفاده کنیم که بار ارسالی ما برای استفاده شخصی باشد.

به طور مثال به همراه داشتن ۱۰ دستگاه جاروبرقی در مقایسه با به همراه داشتن یک لپ‌تاپ توجیهی برای مصرف شخصی بودن ندارد و نمی‌توان برای ارسال آن از سرویس فریت بار استفاده کرد.

نحوه فریت بار از ایران به کانادا چگونه است؟

تصویری از خدمات فریت بار به کانادا

برای فریت بار از ایران به کانادا در قدم اول نیاز است تا از یک شرکت معتبر و فعال در این زمینه مشاوره بگیریم. به این خاطر که از بایدها و نباید‌های نحوه فریت بار به کانادا مطلع شویم.

به هر حال برای ارسال بار به کانادا یک سری قوانین وجود دارد که با مطلع شدن از آن‌ها می‌توانیم در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنیم.

شرکت ایزی فریت این فرصت را فراهم کرده تا بتوانید به صورت مستقیم با کارشناسان ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی‌های کارشناسان استفاده کنید.

پل ارتباطی با کارشناسان ایزی فریت  

فریت بار به کانادا زمان خاصی دارد؟

برای انجام کارهای اداری قبل از سفر، زمان همیشه مهم است. اگر زمان کافی در اختیار داشته باشیم می‌توانیم با آرامش خاطر و بدون استرس کارهایمان را به سرانجام برسانیم.

یکی از خوبی‌های خدمات فریت بار به کانادا این است که زمان کافی در اختیار ما می‌گذارد و می‌توانیم از دو هفته قبل از سفر به کانادا برای ارسال بارهای‌مان اقدام کنیم.

ممکن است بپرسید چگونه می‌توانیم اقدام به این کار کنیم؟

پاسخ خیلی ساده‌ست. بعد از این‌که بلیط تهیه کردید می‌توانید دو هفته قبل از تاریخ سفر، قدم اول را رعایت کنید. قدم اول حالا چی بود؟😉

در پاراگراف بالا گفتیم که قدم اول مشاوره است. شما می‌توانید دو هفته قبل از سفر با ما تماس بگیرید و بعد از مشاوره، اقدام به ارسال بار خود کنید. کارشناسان شرکت ایزی‌فریت راهنمایی‌های مورد نیاز را به شما خواهند داشت و مقدمات ارسال بار به کانادا را برای شما فراهم خواهند کرد.

اما ممکن است تاریخ سفر شما رسیده باشد و شما به تازگی از هزینه سرسام‌آور اضافه بار مطلع شده باشید و بخواهید از خدمات فریت بار به کانادا استفاده کنید. احتمالا این سوال برای شما پیش بیاید که در این زمان کم باز هم می‌توانیم از خدمات فریت بار به کانادا استفاده کنیم یا نه؟

تا چه زمانی می‌توانیم از فریت بار استفاده کنیم؟

جای نگرانی نیست. یکی دیگر از خوبی‌های فریت بار به کانادا این است که تا دو هفته بعد از تاریخ سفر هم می‌توانید اقدام به ارسال بار خود کنید. اما چگونه؟

از نگرانی‌هایی که اغلب مسافرین دارند این است که بعد از این که راهی کشور کانادا شدند و در غیاب خودشان چگونه می‌توانند بار خود را ارسال کنند؟

برای این که تا دو هفته بعد از سفر بتوانید فریت بار از ایران به کانادا را داشته باشید؛ کافی‌ست یکی از اقوام درجه یک شما با ارائه یک برگ کپی از بلیط سفر شما، اقدام به این کار کند و بار را برای شما ارسال کند.

هزینه فریت بار

هزینه فریت بار از ایران به کانادا

هزینه فریت بار به کانادا بر حسب کیلوگرم محاسبه می‌شود و برای شهرهای مختلف کانادا قیمت‌ها متفاوت می‌باشد.

و به طور کلی هزینه‌ها بر اساس پارامترهای زیر محاسبه می‌شود.

 • تا وزن ۴۵ کیلوگرم
 • از ۴۵ کیلوگرم تا ۱۰۰ کیلوگرم
 • از ۱۰۰ کیلوگرم تا ۳۰۰ کیلوگرم
 • از ۳۰۰ کیلوگرم به بالا

هر چقدر وزن بار ارسالی شما بیشتر باشد هزینه تمام شده‌ی ارسال بار بر حسب کیلوگرم کمتر خواهد شد.
به طور مثال اگر شما قصد ارسال باری به وزن ۲۵۰ کیلوگرم را داشته باشید؛ قیمت تمام شده‌ی آن بر حسب کیلوگرم کمتر از زمانی خواهد بود که قصد ارسال باری به وزن ۴۰ کیلوگرم را داشته باشید.

ممنوعه‌های فریت بار

برای فریت بار از ایران به کانادا دو نوع ممنوعیت هم وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

 1. ممنوعیت‌هایی که قوانین کشورها تعیین کرده‌اند
 2. ممنوعیت‌های بین‌المللی که امنیت هواپیماها را به خطر می‌اندازد.

همان طور که می‌دانید هر کشوری قوانینی دارد که باید رعایت شود. و به طبع آن شرکت‌های فریت بار هم ملزم به رعایت آن قوانین هستند.

ممنوعه‌های فریت بار از ایران به کانادا

طبق قوانین کشورمان خروج کالاهای زیر ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده در گمرک فرودگاه توقیف خواهد شد.

 • عتیقه‌جات و هر نوع میراث فرهنگی بدون مجوز
 • تجهیزات نظامی و اسلحه بدون مجوز
 • سنگ‌های قیمتی
 • انواع ارز
 • کتاب‌های خطی
 • مواد مخدر و مشروبات الکلی
 • فرش و قالیچه دستباف بیش از متراژ معین شده
 • طلا و جواهرات

از طرفی بعضی از کالاها طبق قوانین کشورها ورود و خروج‌شان ممنوع نیست اما با توجه به خطراتی احتمالی که برای هواپیما و خدمه پرواز دارند، طبق قوانین بین‌المللی، حمل هوایی آن‌ها ممنوع می‌باشد و برای ارسال آن‌ها باید از حمل دریایی استفاده شود.

فریت بار هوایی کالاهایی از جمله کالاهای زیر طبق قوانین بین‌المللی ممنوع می‌باشد

 • هر گونه باتری
 • انواع لوازم آرایشی اشتعال‌زا
 • مایعاتی مثل شیره، روغن، سرکه و …
 • انواع اسپری و ادکلن
 • الکل و …

پاسخ به سوالات احتمالی

فریت بار چیست؟

فریت بار یعنی حمل کالاهایی که برای استفاده شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آیا فریت بار همان کارگو است؟

خیر، فریت بار به کانادا برای کالاهی شخصی و غیر تجاری است. اما کارگو برای کالاهایی که جنبه‌ی تجاری دارند استفاده می‌شود.

آیا فریت بار به کانادا فقط به صورت حمل هوایی انجام می‌شود؟

خیر، نحوه فریت بار به کانادا به دو صورت هوایی و دریایی امکان‌پذیر است.

مدت زمان فریت بار از ایران به کانادا چند روز است؟

با توجه به نحوه فریت بار به کانادا متغیر است. برای ارسال هوایی ۷ الی ۱۰ روز
و برای حمل دریایی به کانادا ۵۰ الی ۶۰ روز زمان لازم است.

آیا برای فریت بار ممنوعیت هم داریم؟

بله، به طور کلی فریت بار کالاهایی که قوانین کشورها را نادیده بگیرد و امنیت حمل و نقل را به خطر بیندازد ممنوع می‌باشد.

ثبت درخواست فریت بار به کانادا

در این مطلب سعی کردیم تا جای ممکن به سوالات احتمالی شما در مورد نحوه فریت بار به کانادا پاسخ دهیم.

اما در نظر داشته باشید که در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید از طریق شماره تلفن زیر و یا ثبت درخواست با ما در ارتباط باشید.

کارشناسان شرکت ایزی‌فریت در کمترین زمان ممکن پاسخ‌گوی سوالات شما خواهند بود. و با توجه به تجربیاتی که در طی سال‌ها فعالیت در این زمینه به دست آورده‌اند؛ راهنمایی‌های لازم برای خدمات فریت بار به کانادا را به شما ارائه خواهند داد.

درخواست خود را می‌توانید از طریق لینک زیر ثبت کنید، و یا با شماره تلفن موجود تماس بگیرید و با خیال آسوده کالاها و لوازم مورد نیاز خود را به کانادا ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *