قطاری باربری در حال حمل بار به ترکیه

روش‌های کاهش هزینه حمل بار با قطار به ترکیه

این روزها حمل‌ونقل ریلی به عنوان یکی از کم‌هزینه‌ترین و امن‌ترین روش‌های ارسال بار شناخته می‌شود. در سال‌های اخیر این روش توانسته نقش موثری در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی و ارسال کالا ایفا کند. در این مطلب قصد داریم در مورد هزینه حمل بار با قطار به ترکیه و روش‌های کاهش آن با شما صحبت کنیم.

یکی از خدمات شرکت ما، حمل بار با قطار به ترکیه است. ما با تکیه بر تجربه و دانشی که در این حوزه داریم شما را راهنمایی می‌کنیم و تا سالم رسیدن بارتان به مقصد در کنار شما خواهیم بود.

قطار حمل بار در حال عبور از روی ریل

در این مطلب به بررسی موضوعات زیر می‌پردازیم:

حمل‌ونقل ریلی برای ارسال کدام کالاها به صرفه است؟

تصور کنید قصد دارید ۱۰۰ تن کالا را به ترکیه ارسال کنید. به نظر شما کدام روش مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟ ارسال زمینی، هوایی یا ریلی؟ اگر بخواهید از ارسال زمینی استفاده کنید احتمالا باید هزینه‌ی ۱۰ کامیون با ظرفیت ۱۰ تن بار را بپردازید.

همچنین ارسال هوایی هم برای برخی از کالاها مناسب نیست و هزینه‌ی آن بسیار بالاست. در این موقعیت ما با توجه به نوع بار و شرایط شما پیشنهاد می‌کنیم از حمل‌ونقل ریلی استفاده کنید.

شما برای ارسال کانتینر، خودرو، مصالح ساختمانی و صنعتی می‌توانید از روش حمل‌ بار با قطار به ترکیه استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم به دلیل ماهیت کالاهای فاسدشدنی و مقرون‌به‌صرفه نبودن ارسال خرده‌بار، از روش ریلی برای حمل این دو نوع کالا استفاده نکنید.

حمل خودرو با قطار

هزینه‌ی ارسال خودرو از طریق مسیر ریلی به ترکیه

یکی از رایج‌ترین روش‌های صادرات و ارسال خودرو، حمل‌ونقل ریلی است. حمل اتوموبیل با قطار شرایط و قوانین ویژه‌ای دارد. برخی از قطارها دارای واگن‌های دو طبقه‌ی خودروبر هستند و این امکان را فراهم می‌کنند تا بیشترین تعداد خودرو بتواند به وسیله‌ی ‌قطار جابه‌جا شود.

ظرفیت واگن‌های خودروبر معمولی به طور میانگین حدود ۱۰ تا ۱۲ اتوموبیل است اما با توجه به نوع قطار می‌تواند بسیار بیشتر از این مقدار هم باشد. ارسال خودرو با قطار هم برای مسافران و هم برای تجار و بازرگانان امکان‌پذیر است.

مهمترین ویژگی ارسال خودرو با قطار به ترکیه امنیت و مقرون‌به‌صرفه بودن آن است.

برای اطلاع از هزینه‌ی حمل خودرو با قطار به ترکیه می‌توانید با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

پول و هزینه لازم برای ارسال خودرو با قطار

هزینه حمل بار با قطار به ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

پارامترهای مختلفی بر هزینه‌ حمل بار با قطار به ترکیه تاثیر دارند از جمله: ماهیت محموله، قوانین و مقررات کشور مبدا و مقصد، میزان محموله، مدت زمان حمل، نرخ حمل بار و… .

به علت عدم وجود ارتباط دریایی بین ایران و ترکیه، حمل بار با قطار به ترکیه روش بسیار مناسبی است. همچنین تعرفه‌ی حمل‌ونقل ریلی نسبت به سایر روش‌ها بسیار کمتر است و در عین حال قطارهای تجاری از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

ما با استفاده از تجربه و دانشی که داریم، حمل بار با قطار به ترکیه را برایتان تبدیل به تجربه‌ای ایمن و پرسود می‌کنیم.

کاهش هزینه حمل بار با قطار به ترکیه و پس انداز

روش‌های کاهش هزینه‌ حمل بار با قطار به ترکیه

با توجه به سابقه و تجربه‌ای که ما در زمینه‌ی حمل ریلی بار به ترکیه داریم، راهکارهای زیر را برای کاهش هزینه حمل بار با قطار به ترکیه پیشنهاد می‌کنیم:

۱- استفاده از بسته‌بندی مناسب:

بسته‌بندی مناسب علاوه بر تامین ایمنی حمل کالا، هزینه‌ی آن را نیز کاهش می‌دهد. کاهش فضایی که محموله‌ی شما اشغال می‌‌کند در کم شدن هزینه‌ی ارسال کالایتان تاثیر بسیار زیادی دارد.

ما در ایزی فریت بهترین و مناسب‌ترین بسته‌بندی را طبق اصول استاندارد انجام می‌دهیم. مهمترین مزیت بسته‌بندی‌های ما این است که در حضور خودِ شما انجام می‌شود. در نتیجه شما می‌توانید با خاطری آسوده محموله‌ی خود را با قطار به ترکیه بفرستید.

بسته بندی محصولات برای حمل بار با قطار به ترکیه

۲- انتخاب شیوه‌ی حمل مناسب و هوشمندانه:

انتخاب یک شیوه‌ی مناسب برای ارسال کالا تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه حمل بار با قطار به ترکیه دارد. همان طور که در مطالب قبلی گفتیم، برخی کالاها بهتر است تنها از مسیر ریلی ارسال شوند. در مقابل برخی کالاها نیز به دلیل ماهیتی که دارند باید از طریق مسیر غیرریلی صادر شوند.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که در ارسال جاده‌ای ممکن است ماشین حمل بار در چندین نقطه توقف کند. این مسئله موجب افزایش زمان ارسال می‌گردد. اما اگر شما مسیر درستی را برای حمل بار انتخاب کنید هم کالایتان زودتر به مقصد می‌‎رسد و هم هزینه‌ی ارسال آن بسیار کاهش می‌یابد.

ما در ایزی فریت با استفاده از تجربه‌مان به شما کمک می‌کنیم تا بهترین و به‌صرفه‌ترین مسیر حمل بار با قطار به ترکیه را انتخاب کنید.

به مشاوره‌ و راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

قطاری در حال حمل بار و عبور از روی ریل

۳- انتخاب ترم مناسب در اینکوترمز:

قواعد اینکوترمز شامل ۱۱ اصطلاح مختصر و ۳ حرفی است. این قواعد نشان‌دهنده‌ی رفتارهای استاندارد بین طرفین قرارداد در یک معامله و خریدوفروش است.

در اینکوترمز بحث هزینه‌های حمل‌ونقل، بسته‌بندی، بارگیری و تخلیه‌ی بار و… مطرح می‌شود.در نتیجه شما با انتخاب اینکوترمز مناسب می‌توانید هزینه‌های حمل بار خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

(آخرین تغییرات اینکوترمز را در اینجا بخوانید: راهنمای جامع اینکوترمز ۲۰۲۰)

اینکوترمز هزینه حمل بار با قطار

معرفی بهترین و ایمن‌ترین خدمات حمل‌ بار با قطار به ترکیه

به نظر شما یک شرکت خوب در زمینه‌ی حمل‌ونقل باید چه خدماتی ارائه دهد و چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ کیفیت بالا، بسته‌بندی مناسب کالا یا سرعت ارسال خوب؟ ما در ایزی فریت تمام این خدمات را ارائه می‌دهیم تا کالای شما سالم و سریع به مقصد برسد.

خدمات ما در ایزی فریت به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

امکان ردیابی آنلاین:

با کمک ایزی فریت این امکان برایتان فراهم است تا در هر زمان که بخواهید، مسیر و موقعیت کالای خود را به صورت آنلاین چک کنید.

بسته‌بندی ایمن:

ما مناسب‌ترین بسته‌بندی را طبق پارامترهای استاندارد و اصولی انجام می‌دهیم تا بارتان سالم به مقصد برسد. این بسته‌بندی در حضور شما انجام می‌شود تا خیالتان از هر جهت آسوده باشد.

انتخاب بهترین مسیر حمل:

کارشناسان ما در ایزی فریت به شما کمک می‌کنند تا بسته به ویژگی‌های بار و شرایطی که مد نظر دارید، بهترین روش را برای ارسال بارتان انتخاب کنید. ما در انتخاب مسیر حمل مناسب عواملی مانند سرعت ارسال، ماهیت بار شما، هزینه حمل بار با قطار به ترکیه و… را در نظر می‌گیریم.

امکان دسترسی به اسناد و مدارک حمل:

یک نسخه از تمامی اسناد و مدارک حمل بار شما در سایت بارگذاری و بایگانی می‌شود. در این صورت هر زمان که بخواهید می‌توانید به مدارکتان دسترسی داشته باشید.

به‌صرفه بودن خدمات حمل بار با قطار:

علت اینکه مشتریان خدمات ما را انتخاب می‌کنند، کیفیت بالای موارد بالا در کنار هزینه‌ی مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حمل کالا را تنها از ما بخواهید.

شماره‌ی تماس برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت‌ها:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

همچنین شما می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ می‌دهیم:

ارائه خدمات و فرآیند حمل و نقل بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *