هزینه کارگو از چین

هزینه کارگو از چین در حمل ونقل هوایی چگونه محاسبه می‌شود؟

در این مطلب به بررسی ۰ تا ۱۰۰ هزینه کارگو از چین می‌پردازیم و به همهٔ سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

یکی از مزیت‌های حمل هوایی کارگو از چین به ایران، زمان کمتر آن در رسیدن محموله به دست مشتری است.

اما آن چیزی که اکنون اهمیت دارد، انتخاب شرکت مناسب حمل و نقل و یا به اصطلاح شرکت کارگو چین به ایران است.

ما به واسطهٔ تجربهٔ زیادی که در زمینهٔ حمل و نقل بین المللی داریم و همچنین ارتباط با صدها شرکت حمل و نقلی داخلی و خارجی ، می‌توانیم با بررسی بار شما و شرکت‌هایی که امکان حمل بار شما را دارند، بهترین گزینه را برای کارگو از چین به ایران به شما پیشنهاد دهیم.

بعد از خواندن این مطلب به پاسخ همهٔ سوالات خود خواهید رسید پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

فهرست مطالب

ما در این بخش موارد زیر را بررسی می کنیم:

ما در ادامه شما را در پاسخ به این سوالات یاری خواهیم کرد.

هزینه هرکیلو بار هوایی از چین به ایران چگونه محاسبه می‌شود ؟

برای محاسبه هزینه کارگو از چین به روش هوایی، باید معیار‌های زیر را در نظر داشته باشید:

  • وزن و وزن حجمی
  • کلاس خطر
  • هزینه گمرگ چین

علارغم اینکه هزینه یک معیار اصلی در حمل و نقل به حساب می‌آید؛ اما به سلامت رسیدن محموله  از آن مهم‌تر است. بنابراین با کسب اطلاعات دقیق  و درست می‌توانید به بالاترین درجه رضایت برسید.

هزینه کارگو از چین در حمل هوایی

وزن و وزن حجمی

وزن همان عددی است که با وزن کردن محموله به دست می‌آید ولی وزن حجمی را با محاسبات زیر می‌توانید بدست بیاورید :

۶۰۰۰/cmارتفاع×cmعرض×cmطول

 عدد بدست آمده را با وزن اصلی محموله مقایسه کرده و هر کدام که بیشتر بود، به عنوان وزن اصلی درنظر گرفته می‌شود.

هزینه کارگو از چین

کلاس خطر

کلاس خطر نیز در هزینه‌ حمل بار هوایی از چین به ایران تاثیر مستقیم دارد، یعنی اگر محموله ای جزء دسته کالاهای کلاس خطر باشد، مانند باطری، امکان دارد که هزینه‌ها را دو برابر کند. همچنین امکان حمل بعضی از کالاها خطرناک با هواپیماهای مسافربری مجاز نبوده و فقط با هواپیماهای تجاری و کارگو مجاز است.

همانطور که در مطالب فوق به آنها اشاره کردیم، بعضی از اجناس و کالاها به دلیل حساسیت ها و محدودیت هایی که دارند نمی‌توانند به راحتی و با هر وسیله‌ای حمل شوند. برای حمل آنها یک سری مراقبت‌ها نیاز است که طبیعتا در بالارفتن هزینه ها هم تاثیر گذار خواهد بود.

لیست کلاس خطر ۹ گانه:

۱-مواد منفجره: این دسته شامل موادی می شود که در اثر یک جرقه یا آتش‌سوزی باعث آتش گسترده می شوند .

۲-گازهای قابل اشتعال: این گاز‌ها شامل گازهای سمی، قابل اشتعال، غیر قابل اشتعال و غیر سمی نیز هستند .

۳-مایعات قابل اشتعال: این نوع مواد که مخلوطی از جامدات و مایعات هستند برای اشتعال نیاز به یک جرقه کوچک یا حرارت پایین دارند تا منفجر ‌شوند.

۴-جامدات قابل اشتعال: موادی که جامد هستند و به خودی خود دچار حادثه و احتراق می شوند این مواد در تماس با آب، گازهایی تولید می کنند که قابل اشتعال نیز هستند .

۵-مواد اکسید کننده و پراکسیدهای عالی

۶-مواد سمی و عفونی: مواد سمی، موادی هستند که خطرناک وسمی هستند و در اثر تماس آنها با انسان یا حیوانات دچار حادثه می گردد. مواد عفونی نیز به همان اندازه خطرناک بوده و امکان دارد که در اثر تماس آنها باعث ایجاد عفونت و عارضه گردد.

۷-مواد رادیو اکتیو: این مواد اگر در معرض فاسد شدن قرار بگیرد اشعه‌ای که در اثر آن تولید می‌شود می‌تواند بسیار مضر و خطرناک باشد.

۸-مواد فاسد کننده

۹-مواد خورنده

هزینه کارگو از چین

هزینه گمرک چین

هزینهٔ گمرک چین بسیار متغیر است و زمانی که با شرکت ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را پر کنید قسمت روز را به شما اعلام خواهیم کرد.

همچنین شرکت ایزی‌فریت کارهای مربوط گمرک در ایران را انجام نمی‌دهد و در صورت درخواست، شما را به شرکت‌های زبده فعال در زمینه ترخیص کالا معرفی می‌کند.

برای ثبت درخواست می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید و یا با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید:

در حمل هوایی کارگو چین به ایران از چه مسیر‌هایی استفاده می‌شود ؟

مسیر‌هایی که برای پرواز در نظر گرفته شده است، می‌توان به دودسته بین المللی و کشوری تقسیم کرد.

از پروازهای داخلی فقط شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و ماهان خدمات کارگو چین به ایران را انجام می‌دهند. اگر از این شرکت‌ها برای کارگو چین به ایران استفاده کنید طبیعتا هزینه کمتر از مسیرهای بین المللی خواهد بود .

مبدا و مقصد مسیر هم در چین، شهر شنزن و در ایران شهر تهران فرودگاه امام خمینی(ره) است. مدت زمانی که طول می‌کشد تا بار به دست شما برسد، نهایتا یک هفته است .

کارگو چین به ایران

چگونه هزینه کارگو از چین، در حمل و نقل هوایی را پرداخت کنیم؟

 برای این کار شما می‌توانید قبل از اینکه  بار از مبدا ارسال شود، هزینه را پرداخت کنید

امکان پرداخت هزینه در حین پرواز هم امکان پذیر است. اگر بار به ایران رسیده باشد؛ و مشتری قصد پرداخت آن را داشته باشد، شرکت ۴% هزینه انتقال پول را دریافت خواهد کرد .

بیمه در کارگو چین به ایران به چه صورت است؟

هیچ شرکت و یا کارگویی نمی تواند به طور ۱۰۰ درصد بیان کند که از کالای شما در طول مسیر محافظت می‌کند و نیاز به هیچگونه بیمه و یا ضمانت نامه‌ای نیست.

این نکته را به یاد داشته باشید که امکان آسیب به کالای شما در طول مسیر وجود دارد.

شرکت‌های بیمه در حمل ونقل‌های بین المللی هر کیلوگرم بار را براساس SDR بیمه می‌کنند. (SDR یک واحد پولی است که بانک جهانی آن را اعلام می‌کند).

حال این بستگی به شما دارد که بنابر قیمت و ارزش کالای خود قصد دارید بیمه و ضمانت بیشتری برای کالا خود در نظر بگیرید و یا خیر. اگر تصمیم دارید که کالای خود را در لیست بیمه تکمیلی قرار دهید، می‌توانید با ما تماس گرفته تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهیم.

شرکت ما به طور مستقیم فرآیند بیمه تکلمیلی را انجام نخواهد داد ولی صورت درخواست، شرکت می‌تواند شما را به شرکت‌های بیمه زبده در این زمینه معرفی نماید.

کارگو چین به ایران

شرایط انبار داری در کارگو چین به ایران چگونه است؟

ممکن است یکی از دغدغه‌های شما برای کارگو چین به ایران این باشد که چند محموله در شهر‌های مختلف داشته باشید و قصد داشته باشید که همهٔ آن‌ها را به صورت یکجا به ایران بفرستید.

شرکت ما برای حل این موضوع و آسایش شما انبار‌هایی را در کشور چین تعبیه کرده است، تا در چنین مواردی به مشکل برخورد نکنید و از انتخاب خود راضی باشید.

اما جابجایی و نگهداری اجناس در این کالاها خود شامل مقداری هزینه می‌شود. برای اطلاع از این قیمت باید اطلاعاتی نظیر ارزش کالا، وزن و حجم بار مورد نظر را به شرکت ارائه نمایید.

هزینه کارگو از چین

مزیت شرکت ایزی فریت در کارگو چین به ایران چیست؟

شرکت ایزی‌فریت خدمات فوق‌العاده‌ای را برای شما درنظر گرفته است که شامل موارد زیر است:

دستیابی به مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای ارسال بار

از آنجا که با مشاورهٔ رایگان ما می‌توانید به بهترین شرکت حمل نقلی از نظر قیمت و امنیت مراجعه کنید قطعا سود خواهید کرد چراکه با صرف وقت کمتر بهترین خدمات را بدست آورده‌اید و ما تمام مسیر حمل بار همراه شما خواهیم بود.

رهگیری روزانه بار شما

بار شما را به صورت روزانه رهگیری خواهیم کرد و شم می‌توانید روزانه موقعیت و وضعیت بار خود را بررسی کنید

حساب کاربری شخصی برای نگهداری اسناد

تمام اسناد مربوط به حمل بار شما در حساب کاربری مخصوص به خودتان در سامانه ذخیره خواهد شد تا اگر روزی دوباره به این اسناد نیاز پیدا کردید بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

مشاوره با توجه به نوع بار شما

با توجه به دانش و تجربه ای که طی این سالها بدست آورده‌ایم، می‌توانیم از بروز برخی از مشکلات جلوگیری کنیم که جلوی هزینه اضافی گرفته شود.

  • مثلا یکی از مشاوره‌های آن در زمینه بسته‌بندی مواد و کالاها است که اگر به درستی انجام نشود، باعث بروز خسارت جبران ناپذیری خواهد بود. زیرا در برخی از تعهدات بیمه تکمیلی اگر مشکلی در بسته بندی به وجود آید و به محموله آسیب برسد، بیمه خسارت آن را پرداخت نخواهد کرد.
  • برای فرآیندی که در گمرگ طی می‌شود، می‌توانید از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های شرکت استفاده کنید. زیرا برای این کار نیاز به یک سری اسناد و مدارک دارید که باید حتما آن‌ها را از قبل آماده کنید.
  • بهینه ترین مسیر را انتخاب کنید. با توجه به مطالبی که تا اینجا بیان شد برای انتخاب مسیر شما نیاز به مشورت با شرکت کارگو دارید تا شما را در بسته بندی و انتخاب مسیر درست راهنمایی کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک کرده و درخواست خود را ثبت کنید، مشاوران ما کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ سوالتان را برایتان ارسال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *