هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران را با ایزی‌فریت نصف کنید

بعد از چند روز سفر در کشور ترکیه، قصد بازگشت به کشور را دارید. همه وسایل را جمع کرده و خرید‌های خود را نیز در چمدان‌هایتان جاسازی کرده‌اید، ناگهان به یاد وزن و هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران میافتید، نگاهی به بلیط برگشت می‌اندازید.

ای وای! در قسمت baggage weight وزن قابل حمل را ۳۰ کیلو گرم نوشته است.

حال چه کار باید کنیم؟

با آژانس مسافربری تماس گرفته و هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران را سوال می‌کنید. این بار از رقمی ‌که می‌شنوید شوکه می‌گردید.

دیگر نمی‌دانید چکار کنید. از طرفی هزینه ارسال بار و از طرف دیگر نگرانی درباره سلامت کالاها و زمان رسیدن آن‌ها، ذهنتان را درگیر خود می‌کند.

ارسال اضافه بار توسط آژانس‌های هواپیمایی گزینه مناسبی است. اما مسائلی چون نحوه ارسال، مراحل ترخیص و مسائل دیگری مانند مفقود شدن یا هر گونه آسیب و صدمه به بار، آرامش را از شما می‌گیرد.

اما نگران نباشید. شرکت‌هایی چون شرکت ایزی‌فریت هستند که علاوه بر کاهش قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران تا ۵۰%، سلامت کالا را نیز تضمین می‌کنند.

شرکت ایزی‌فریت یک شرکت معتبر و فعال در زمینه ارسال بارهای شخصی، تجاری، خرده بار و اضافه بار از سراسر دنیا می‌باشد. برای اطلاع از هزینه اضافه بار و آشنایی با آن پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان همراه ما باشید.

قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران

در ادامه موارد زیر را بررسی می‌کنیم

اضافه بار چیست؟

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران در فرودگاه استانبول چقدر است؟

حداکثر بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی چقدر است؟

نحوه ارسال اضافه بار توسط شرکت ایزی‌فریت

چگونه می‌توانیم اضافه بار را ارسال کنیم؟

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران چقدر است؟

چرا برای ارسال اضافه بار ترکیه به ایران، ایزی‌فریت را انتخاب کنیم؟

اضافه بار چیست؟

اضافه بار به باری گفته می‌شود که وزن و حجم آن از میزان و معیار تعریف شده‌ي وزن بارها بیشتر باشد. این نوع وزن با توجه به نوع هواپیمایی که توسط شما انتخاب می‌شود، بین ۲۰ تا ۵۰ کیلوگرم متغیر است.

در حمل اضافه بارها، نکته‌ای که وجود دارد این است که وزن بسته‌ها بیشتر از ۳۲ کیلوگرم نباشد. یعنی اگر وزن چمدان شما ۵۰ کیلوگرم باشد، باید محتویات آن را در دو چمدان پخش کنید تا وزن چمدان‌ها کمتر از ۳۲  کیلوگرم گردد.

قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران

بار دستی و بار اصلی چیست؟

بار دستی به باری (می‌تواند ساک یا یک چمدان کوچک باشد) گفته می‌شود که همراه خود به داخل هواپیما می‌برید. مقدار این بارها در هواپیماهای داخلی و خارجی متفاوت است.

مقدار بار دستی در پروازهای داخلی و خارجی

همانطور که می‌دانید، پروازهای داخلی و خارجی به چند دسته متفاوت تقسیم می‌شوند. هر دسته دارای یک سری امکانات و خدمات می‌باشند که قشرهای مختلف از آن استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌شود که برای آشنایی بیشتر، مقاله انواع کلاس‌های پروازی را مطالعه کنید.

اما موضوع بحث ما، مقدار بار دستی در پروزاهای داخلی از نوع کلاس اکونومی ‌حدود ۵ کیلوگرم و در کلاس بیزینس، حدود ۷ کیلوگرم است.

در پروازهای خارجی نیز بین ۷ تا ۸ کیلوگرم متغیر است.

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران در فرودگاه استانبول چقدر است؟

شهر استانبول به دلیل جاذبه‌هایی که دارد میزبان مسافران زیادی است. ایرانیان زیادی هستند که از فرودگاه آن برای بازگشت استفاده می‌کنند.

میزان قیمت و تعرفه‌ها در هر فرودگاهی با توجه به قوانین آن کشور و نوع هواپیماها متفاوت است. مثلا به‌طورمعمول هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران را باید به ازای هر کیلوگرم بار، مبلغی به اندازه ۱% هزینه بلیط همان هواپیما پرداخت کنید.

حداکثر بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی چقدر است؟

نرخ اضافه بار ماهان و ایران ایر با توجه نوع کلاس پروازی متفاوت است. البته در پروازهای خارجی نیز نرخ بار مجاز با توجه به کلاس‌های پرواز محاسبه می‌گردد.

در پروازهای داخلی مانند ایران ایر و ماهان حداکثر اضافه بار مجاز در کلاس اکونومی‌باید ۳۰ کیلوگرم باشد. همچنین میزان بار دستی که می‌توانند به داخل ببرند چیزی در حدود ۵ کیلوگرم است. در پرواز بیزینس کلاس این مقدار متفاوت است. میزان اضافه بار در آن ۴۰ کیلوگرم و میزان بار دستی چیزی در حدود ۷ کیلوگرم است.

در پروازی مانند ترکیش ایرلاین برای کلاس‌های بیزینس و اکونومی‌مقدار اضافه بار ۲۰ کیلو گرم و میزان بار دستی ۸ کیلوگرم است.

حداکثر بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی

نحوه ارسال اضافه بار توسط شرکت ایزی‌فریت

تا اینجا با مقدار اضافه بار در پروازهای داخلی و خارجی آشنا شدید. همچنین متوجه شدیم که امکان حمل اضافه بار در وزن‌های بیشتر توسط شرکت‌های هواپیمایی مجاز نیست و هزینه اضافه بار نیز خود به تنهایی زیاد خواهد شد.

در این قسمت می‌خواهیم شما را با نحوه ارسال اضافه بار توسط شرکت ایزی‌فریت آشنا کنیم. در این بخش متوجه خواهید شد که انتخاب یک شرکت مناسب حمل بار چگونه خیال شما را از ارسال آن راحت می‌کند.

 همراه ما باشید.

قبل از هر اقدامی‌شما می‌توانید از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴  با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید. در این مرحله کارشناسان ما دلسوزانه به همه سوالات شما پاسخ داده و مراحل را برایتان شرح می‌دهند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که امکان ارسال بار تا دو هفته قبل و دو هفته بعد از پرواز شما نیز وجود دارد.

نحوه ارسال اضافه بار از ترکیه به ایران

چگونه می‌توانیم اضافه بار را ارسال کنیم؟

برای ارسال بار دو روش پیش روی شماست.

قبل از پرواز: شما در چنین شرایطی، بعد از گرفتن بلیط هواپیمایی به شرکت ما مراجعه کنید و فرآیند ارسال آن را به شرکت محول می‌کنید. شرکت ایزی‌فریت بعد از بررسی‌هایی که بر روی نوع بار و بسته بندی آن انجام می‌دهد، بار را تحویل گرفته و سپس از طریق هواپیما مسافربری یا هواپیما باری آن را به سمت مقصد ارسال می‌کند.

بعد از پرواز: در این حالت، اقوام درجه یک می‌توانند با ارائه پاسپورت اقدام به ارسال بار از طریق شرکت ایزی‌فریت کنند. برای راحت بودن در امر ترخیص نام فرستنده و گیرنده یک شخص، در نظر گرفته می‌شود.

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران چقدر است؟

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران نیز مانند سایر هزینه‌ها از مجموع یک سری عوامل بدست می‌آید. هر یک از این عوامل می‌توانند در بالا یا پایین بودن هزینه‌ها نقش مستقیم داشته باشند.

از جمله آن‌ها می‌توانیم به:

  • وزن
  • حجم
  • مقصد
  • اندازه
  • خطوط هوایی

اشاره کنیم.

همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره شد به ازای هر کیلوگرم بار باید مقداری را بپردازید. اما این مقدار با توجه به شرایط و قوانین کشور‌ها تعیین می‌گردد. شما برای اطلاع دقیق از هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران می‌توانید از طریق شماره تماس یا از طریق لینک زیر از آن مطلع گردید.

قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران چقدر است؟

چرا برای ارسال اضافه بار ترکیه به ایران، ایزی‌فریت را انتخاب کنیم؟

ارسال بار توسط شرکت ایزی‌فریت یکی از لذت بخش‌ترین، بخش‌های سفر می‌باشد. شرکت ایزی‌فریت علاوه بر تجربه ای که در طی سال‌ها در زمینه کارگو، فریت بار و خرده بارها از سراسر دنیا بدست آورده است، توانایی ارسال اضافه بار از ترکیه به ایران با بهترین کیفیت و کمترین قیمت را نیز دارد.

از جمله مزیت‌های شرکت ایزی‌فریت می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

کاهش قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران

همانطور که بارها نیز به آن اشاره شد، هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران توسط شرکت ایزی‌فریت تا ۵۰% کاهش پیدا می‌کند. همچین شرکت ایزی‌فریت در قبال پایین آوردن هزینه ارسال، از کیفیت خدمات نمی‌کاهد و بارهای شما را در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ارسال می‌کند.

ارائه مشاوره دقیق و کامل

از آنجایی‌ که وظیفه شرکت ایزی‌فریت، ارسال بار از سراسر دنیاست و تجربه کافی در این زمینه را دارا می‌باشد، می‌تواند بهترین مشاوره و راهنمایی را در زمینه ارسال بار خدمت شما ارائه دهد.

شما با تماس به شماره ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ می‌توانید تمام سوالات خود را در زمینه ارسال  یا اضافه بار را مطرح کرده و پاسخ آن‌ها را دریافت نمایید.

ردیابی آنلاین

از مهم ترین خدمات شرکت ایزی‌فریت ردیابی آنلاین آن است. مشتریان می‌توانند از طریق پنل کاربری‌ای که در سایت ایجاد می‌شود، بارهای خود را ردیابی کنند و از موقعیت آن‌ها مطلع گردند.

ردیابی آنلاین ایزی فریت - هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران

بیمه و تضمین سلامت کالا

سلامت بارها از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان در ارسال بار به شمار می‌آید. یکی دیگر از مزیت‌های شرکت ایزی‌فریت تضمین سلامت کالاهاست. شرکت ایزی‌فریت بهترین نوع بسته بندی را به شما پیشنهاد می‌دهد. همچنین بارهای شما نیز در صورت درخواست شما، بیمه تکمیلی خواهند شد تا در صورت لزوم خسارت آن‌ها پرداخت شود.

ارسال کالا در کمترین زمان ممکن

همانطور که می‌دانید کارگو یکی از سریع ترین نوع حمل‌و‌نقل به حساب می‌آید. در صورتی که شرایط کارگو مهیا باشد، بارهای شما را نیز همراه آن‌ها ارسال می‌شود. البته در صورت نبود هواپیمای باری، بارها به همراه هواپیماهای مسافربری نیز ارسال می‌شوند.

[مطالب مرتبط: خدمات کارگو از ترکیه به ایران]

بایگانی همه اسناد و مدارک

یکی از بهترین کارهایی که شرکت ایزی‌فریت انجام می‌دهد، بایگانی اسناد و مدارک است. بارها این مشکل برای افردا پیش آمده است که مدارک آن‌ها مفقود شده یا از بین رفته است. به همین دلیل شرکت ما در سیستم خود بخشی را به بایگانی اسناد و مدارک اختصاص داده است. 

سخن آخر

ما این را می دانیم که قیمت اضافه بار از ترکیه به ایران تنها دغدغه شما نیست. آشنا نبودن با مراحل کار، اضطراب زمان تحویل کالا موضوعات دیگری هستند که ذهن شما را درگیر می‌کنند.

ضرب المثللی است که از دیرباز تا کنون بر روی زبان مردم جاری است و آن هم :

کار را به کاردان بسپار

است. در ارسال بار هم، چنین است. اگر شما برای ارسال بار به شرکت‌های مخصوص ارسال بار مراجعه کنید، بهترین بازخورد را خواهید داشت. علاوه بر آسایش خاطری که نصیب شما می شود، در هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران صرفه جویی می‌کنید.

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. با ما تماس بگیرید.۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

هزینه اضافه بار از ترکیه به ایران را با ایزی فریت کاهش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *