قیمت فریت بار به کانادا

قیمت فریت بار به کانادا

قیمت فریت بار به کانادا می‌دانیم که یکی از سوال‌های اصلی شماست. قبلا راهنمایی‌های لازم درباره‌ی فریت بار به کانادا را گفته‌ایم.

اما هزینه فریت بار از ایران به کانادا را در این مطلب به شما خواهیم گفت. این‌که هزینه فریت بار به کانادا چگونه محاسبه می‌شود و چه عواملی در قیمت فریت بار به کانادا تاثیرگذار هستند.

و سپس در ادامه مطلب به شما خواهیم گفت که شرکت ایزی‌فریت چکونه هزینه فریت بار از ایران به کانادا را کاهش می‌دهد.

ایزی‌فریت با صدها شرکت بین‌المللی داخلی و خارجی همکاری می‌کند و پس از بررسی بارهای ارسالی، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین شرکت‌های حمل‌ونقلی را به مشتریان خود معرفی می‌کند.

دسترسی سریع‌تر‌ به مطالب

برای دسترسی سریع‌تر به مطالب گفته شده می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 1. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فریت بار به کانادا کدامند؟
 2. بسته‌بندی چگونه در هزینه فریت بار به کانادا تاثیرگذار است؟
 3. فریت بار شامل هزینه‌های گمرکی می‌شود؟
 4. نقش مقصد در هزینه فریت بار به کانادا چگونه است؟
 5. خدمات برتر شرکت ایزی‌فریت
 6. سوالات متداول (FAQ)

مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت فریت بار به کانادا کدامند؟

هزینه فریت بار از ایران به کانادا به چند عامل وابسته است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

 • وزن واقعی
 • وزن حجمی

وزن واقعی

وزن واقعی همان وزن کالا بر روی باسکول است.

وزن بار و تاثیر آن در نرخ فریت بار به کانادا

اما قبل از این‌که به سراغ حجم برویم بهتر است بدانیم که قیمت بارهای ارسالی در بازه‌های وزنی زیر متفاوت است.

 • تا ۴۵ کیلوگرم
 • از ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم
 • از ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم
 • و ۳۰۰ کیلوگرم به بالا

یعنی قیمت حمل هر کیلوگرم بار در بازه‌ی وزنی ۴۵ کیلوگرم بیشتر از قیمت حمل بار در بازه‌ی وزنی ۳۰۰ کیلوگرم است. و به طور کلی هزینه فریت بار به کانادا برای هر کیلوگرم بار با افزایش وزن، کاهش می‌یابد.

وزن حجمی در هزینه فریت بار به کانادا تأثیر دارد

اما همیشه وزن بار ملاک نیست و گاهی حجم بار در قیمت فریت بار به کانادا لحاظ می‌شود.

اما چه زمانی حجم مهم است و چه زمانی وزن؟

با یک مثال ساده بهتر می‌توانیم این موضوع را درک کنیم. احتمالا شما هم شنیده‌اید که می‌گویند یک کیلوگرم آهن سنگین‌تر است یا یک کیلوگرم پنبه!

اما برای درک موضوع، بهتر است در این‌جا بگوییم که یک کیلوگرم آهن فضای بیشتری اشغال می‌کند یا یک کیلوگرم پنبه؟

کاملا مشخص است که یک کیلوگرم پنبه در مقایسه با یک کیلوگرم آهن فضای بیشتری را اشغال می‌کند. همین موضوع را می‌توانیم به بارهای ارسالی هم تعمیم بدهیم.

برخی از بارها با این‌که وزن کمی دارند اما فضای بیشتری را اشغال می‌کنند. و در این جور مواقع محاسبه نرخ فریت بار به کانادا بر اساس وزن به ضرر شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود.

به همین خاطر در این جور مواقع شرکت‌های هواپیمایی وزن حجمی را معیار محاسبه نرخ فریت بار به کانادا قرار می‌دهند.

اما وزن حجمی چگونه محاسبه می‌شود؟ در ادامه نحوه‌ی محاسبه وزن حجمی را با همدیگر مرور می‌کنیم.

برای به دست آوردن وزن حجمی، طول، عرض و ارتفاع بار بسته‌بندی شده را در هم ضرب و بر ۶ هزار تقسیم می‌کنیم.

وز حجمی و تاثیر آن در فریت بار قیمت کانادا

عدد به دست آمده وزن حجمی بار بسته‌بندی شده خواهد بود. گفتیم که بسته‌بندی مهم است. پس به این نکته دقت کنید که اگر خودتان اقدام به بسته‌بندی بار می‌کنید سعی کنید حجم بسته‌بندی را تا جای ممکن کاهش دهید.

افزایش بی‌دلیل حجم بار بسته‌بندی شده، ممکن است هزینه زیادی را برای ارسال بار به کانادا به شما تحمیل کند.

شرکت‌های هواپیمایی بعد از محاسبه وزن حجمی، آن را با وزن واقعی بار مقایسه می‌کنند و هر کدام که بیشتر باشد آن را معیار وزن بار قرار می‌دهند.

بسته‌بندی یکی از عوامل تاثیر گذار درهزینه فریت بار از ایران به کانادا

بسته بندی و تاثیر آن در هزینه فریت بار از ایران به کانادا

هیچ الزامی وجود ندارد که حتما بسته‌بندی را برون سپاری کنیم. برای کاهش هزینه تمام شده می‌توانیم بسته‌بندی را خودمان انجام دهیم و هزینه بسته‌بندی را از فاکتور نهایی حذف کنیم.

اما باید توجه داشته باشیم که بسته‌بندی باید استاندارهای لازم را داشته باشد تا مورد پذیرش قرار بگیرد.

همچنین در نظر داشته باشید که بسته‌بندی از دو لحاظ حائز اهمیت است:

 1. بسته‌بندی درست و استاندارد باعث می‌شود بار ارسالی به کانادا کم‌ترین صدمه و آسیب احتمالی را ببیند.
 2. بسته‌بندی، وزن و حجم نهایی بار ارسالی به کانادا را مشخص می‌کند.
  که مشخص شدن وزن و حجم نهایی بار ارسالی، یکی از مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در نرخ فریت بار به کانادا می‌باشد.

اما به جز وزن و حجم بار، عوامل دیگری نیز در هزینه فریت بار از ایران به کانادا تاثیر گذار هستند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

تا به این‌جای مطلب نقش بسته‌بندی، وزن و وزن حجمی را در نرخ فریت بار به کانادا متوجه شدیم. اما آیا فقط همین‌ها نقش موثر در هزینه فریت بار از ایران به کانادا را دارند؟

خیر، بسته‌بندی و وزن حجمی نقش پررنگی در هزینه فریت بار به کانادا داشتند اما چند عامل دیگر هم در هزینه فریت بار موثر هستند که در ادامه بررسی می‌کنیم.

هزینه‌های گمرکی

هزینه‌ گمرکی یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه فریت بار به کانادا است. اما دقت داشته باشید که محاسبه هزینه گمرکی کمی پیچیده است و نیازمند این است که اطلاعات دقیقی از بار ارسالی به کانادا را داشته باشیم.

به طور کلی می‌توان گفت در بعضی مواقع به بارهای مسافری هزینه گمرکی تعلق نمی‌گیرد و در بعضی مواقع ممکن است شامل هزینه گمرکی شود.

برای اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید هم‌اکنون ثبت درخواست کنید، کارشناسان شرکت ایزی‌فریت پس از بررسی بار ارسالی، شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید در سایت فرودگاه امام خمینی مقررات گمرکی کالا و ارز را مطالعه کنید.

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

نقش مقصد در نرخ فریت بار به کانادا

برای فریت بار به کانادا بارهای ارسالی را فقط می‌توان به شهرهایی که فرودگاه بین‌المللی دارند ارسال کرد.

و با توجه به گستردگی مساحت کشور کانادا، مقصد بار هم در هزینه فریت بار به کانادا تاثیر گذار خواهد بود. و نرخ فریت بار به کانادا برای شهرهای مختلف، متفاوت است.

علاوه بر مقصد، این‌که بار ارسالی توسط کدام خطوط هواپیمایی حمل شود نیز در هزینه فریت بار از ایران به کانادا تاثیر گذار خواهد بود.

نرخ‌ فریت بار به کانادا توسط ایرلاین‌های مختلف، متفاوت است و اندکی با همدیگر اختلاف قیمتی دارند.

اما یک خبر خوب!

شما به راحتی می‌توانید هزینه فریت بار به کانادا را کاهش دهید. فقط کافی‌ست از طریق گزینه ثبت درخواست، با شرکت ایزی‌فریت در ارتباط باشید.

بعد از ثبت درخواست و یا تماس تلفنی با شرکت ایزی‌فریت، کارشناسان ایزی‌فریت راه‌های میان‌بر برای کاهش نرخ فریت بار به کانادا را به شما نشان خواهند داد. اما چگونه؟

شرکت ایزی‌فریت با توجه به فعالیت گسترده‌ای که در سطح بین‌المللی دارد، علاوه بر این‌که به همه‌ی شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی دسترسی دارد، قیمت فریت بار به کانادا برای همه‌ی شرکت‌ها را نیز در اختیار دارد.

بعد از ثبت درخواست و مشاوره رایگان کارشناسان شرکت ایزی‌فریت مناسب‌ترین شرکت از لحاظ قیمتی را به شما معرفی خواهند کرد تا از فریت بار قیمت کانادا آسوده خاطر باشید.

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

تا به این‌جای مطلب هزینه‌های قبل از ارسال بار را بررسی کردیم،‌ اما در مقصد و در هنگام تحویل بار هم ممکن است هزینه‌هایی برای بار ارسالی در نظر گرفته شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

هزینه ترخیص

هزینه ترخیص مبلغ ثابتی است که شما در فرودگاه شهر مقصد پرداخت خواهید کرد و اجتناب‌ناپذیر است. این مبلغ حدود ۴۰ دلار است و هنگام تحویل بار در فرودگاه مقصد از شما دریافت خواهند کرد.

هزینه انبارداری

بعد از این‌که بار ارسالی شما به شهر مقصد رسید، ۴۸ ساعت زمان در اختیار دارید تا برای تحویل بار به گمرک فرودگاه شهر مقصد مراجعه کنید و بار خود را دریافت کنید.

انبارداری و تاثیر آن در قیمت فریت بار به کانادا

پس از گذشت ۴۸ ساعت و عدم مراجعه شما برای تحویل بار، هزینه انبارداری به بار شما تعلق خواهد گرفت که برای دریافت بار موظف هستید تا هزینه انبارداری را پرداخت کنید.

خدمات ایزی‌فریت و فریت بار قیمت کانادا

برای آشنایی با خدمات شرکت ایزی‌فریت ویدئو ۱ دقیقه‌ای زیر را ببینید:

ارزان‌ترین قیمت حمل بار

ایزی‌فریت همواره مناسب‌ترین و ارزان‌ترین شرکت حمل‌ونقل را به مشتریان خود معرفی می‌کند. ایزی‌فریت با صدها شرکت حمل‌ونقل داخلی و خارجی همکاری می‌کند.

بایگانی اسناد و مدارک در حساب کاربری

تمام اسناد و مدارک بارهای ارسالی شما در حساب کاربری شخصی، که شرکت ایزی‌فریت برای شما در در نظر گرفته ثبت و ذخیره می‌شود تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

پشتیبانی تا رسیدن کالا به مقصد

ایزی‌فریت همواره تا رسیدن بارهای ارسالی به مقصد به طور آنلاین کالاهای ارسالی را ردیابی می‌کند و به شما نیز این امکان را می‌دهد موقعیت بارهای خود را رصد و پیگیری کنید.

سوالات متداول

ایزی‌فریت چگونه هزینه فریت بار به کانادا را کاهش می‌دهد؟

ایزی‌فریت با صدها شرکت حمل‌ونقل داخلی و خارجی همکاری می‌کند و پس از بررسی بار ارسالی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین شرکت حمل‌ونقلی را به شما معرفی خواهد کرد.

نحوه فریت بار به کانادا چگونه است؟

در مطلب جداگانه‌ای نحوه فریت بار به کانادا را توضیح داده‌ایم برای اطلاعات بیشتر به آن مطلب مراجعه کنید.

فریت بار به کانادا به چند روش انجام می‌شود؟

به ۲ روش دریایی و هوایی انجام می‌شود.

ثبت درخواست

به انتهای این مطلب رسیدیم. تمام تلاش ما این بود که راهنمایی‌های لازم برای هزینه فریت بار به کانادا به شما بگوییم تا بتوانید به راحتی و بدون دغدغه بار خود را ارسال کنید.

همان طور که گفتیم شرکت ایزی‌فریت به تمام شرکت‌های حمل و نقلی دسترسی دارد و می‌تواند برای کاهش قیمت فریت بار به کانادا گزینه‌ی مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

اگر تا به این‌جای مطلب در خواست خود را ثبت نکرده‌اید، همین الان می‌توانید در خواست خود را ثبت و یا تماس بگیرید. کارشناسان شرکت ایزی‌فریت پس از مشاوره رایگان، گزینه مناسبی برای کاهش هزینه فریت بار از ایران به کانادا در اختیار شما خواهند گذاشت.

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *