فریت بار از استرالیا به ایران

فریت بار از استرالیا به ایران

آیا قصد ارسال بار خود به صورت فریت بار از استرالیا به ایران را دارید و به دنبال بهترین گزینه می‌گردید؟ حمل بار آن هم در سطح بین‌المللی نیازمند به آگاهی و هوشیاری بسیاری است. علاوه بر نیاز به دانستن قوانین و مقرراتی که دائما دستخوش تغییراتی می‌شوند، شما باید تجربه زیادی هم داشته باشید تا بتوانید بار خود را صحیح و سالم به مقصد برسانید.
دیگر نگران نباشید، ما اینجا هستیم.

ما یعنی شرکت ایزی‌فریت با داشتن سوابق درخشان و چندین ساله در زمینه حمل و انتقال بار در سطح بین‌الملل(چین، هند، ترکیه ، استرالیا و …) و همچنین ارتباط با صدها شرکت حمل و نقل داخلی و خارجی می‌توانیم بهترین قیمت و همچنین ایمن‌ترین حالت برای ارسال بارتان را به شما پیشنهاد دهیم.

جهت ثبت درخواست می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید و یا با شماره ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید.

در این مطلب به سوالاتی که درباره فریت بار از استرالیا به ایران دارید پاسخ می‌دهیم.
با ما همراه باشید.

دسترسی سریع به مطالب

روش‌های ارسال بار از استرالیا

در فریت بار از استرالیا به ایران از حمل دریایی استفاده کنیم یا دریایی؟

با توجه به این که استرالیا از اطراف به دریا منتهی می شود، شما دو روش برای ارسال بار خود از استرالیا دارید:

 • فریت بار با کشتی
 • فریت بار با هواپیما

فریت بار با کشتی

حمل دریایی از استرالیا

با توجه به این که استرالیا از موقعیت جغرافیایی خوبی برخودار است حمل بار با کشتی از استرالیا، هزینه کمتری نسبت به سایر روش‌ها دارد.
حمل دریایی، برای بارهای سنگین مناسب می‌باشد و کالاهای پر خطر را می‌توان از این طریق جابه ‌جا کرد. از طرفی وجود کانتیرهای یخچال دار از فاسد شدن کالاهای فاسد شدنی جلوگیری می‌کند.

شاید شما از امنیت فریت بار از استرالیا به ایران با کشتی نگرانی‌هایی داشته‌باشید.

اما در صورت انتخاب شرکت‌ ایزی‌فریت به عنوان شرکت حمل کننده و بسته بندی مناسب زیر نظر کارشناسان شرکت، می‌توانید از حمل ایمن کالای خود اطمینان خاطر داشته باشد.

فریت بار با هواپیما

ارسال بار هوایی از طریق هواپیما یکی از امن‌ترین و راحت‌ترین روش‌های ارسال بار از استرالیا می‌باشد. اگر بار شما وزن کمی دارد و زمان رسیدن بارتان اهمیت زیادی دارد، حمل هوایی مناسب‌ترین روش برای فریت بار از استرالیا به ایران است.

انتخاب روش مناسب در فریت بار از استرالیا به ایران می‌تواند در صرفه جویی هزینه و امنیت بیشتر کالاهای شما تاثیر گذار باشد. شرکت ایزی‌فریت با داشتن تجربه چندین ساله در این زمینه، می‌تواند کالای شما را با بهترین و ایمن‌ترین روش ارسال کند.
برای آگاهی از بهترین روش‌ ارسال بار خود می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما
با شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ و یا از طریق لینک زیر بهره‌مند شوید.

مدت زمان ارسال بار از استرالیا به ایران

مدت زمان فریت بار از استرالیا به ایران، به روش حمل کالای شما بستگی دارد.

مدت زمان ارسال بار هوایی:

طبیعتاً ارسال بار از استرالیا از طریق خطوط هوایی سریع‌تر از ارسال از طریق دریاست. با این حال، در حمل هوایی نیز عوامل متعددی در زمان ارسال بار تأثیر گذار است. مدت زمان فریت بار از استرالیا به ایران به صورت هوایی معمولا ۳ تا ۴ روز است.
عوامل تاثیرگذار در فریت بار از استرالیا به ایران عبارتند از:

 • شهری که از آن ارسال بار صورت می‌گیرد
 • تعداد پروازهای خروجی در هر روز
 • شرکت هواپیمایی و …

مدت زمان ارسال بار دریایی:

به‌ طور معمول مدت زمان ارسال بار با کشتی از استرالیا به ایران از زمان بارگیری در کشتی تا رسیدن به مقصد، ۵۰ روز طول می‌کشد.

به این نکته توجه داشته باشید که، مدت زمان ارسال بار دریایی ازاسترالیا، به طور تقریبی ذکر شده است، و فاکتور‌های زیادی در مدت زمان ارسال بار دریایی از استرالیا تاثیرگذار است. این فاکتورها عبارتند از:

 • نوع حمل بار (FCL , LCL) (برای کسب اطلاعت بیشتر در مورد نوع حمل بار می‌توانید مطلب ارسال بار دریایی به استرالیا را مطالعه کنید ).
 • فصل و زمان ارسال بار
 • کالا از کدام بندر بارگیری می‌شود

نکات مهم:

۱- در ارسال هوایی بار، زمانی که بار به فرودگاه مقصد می‌رسد، شخصی که به عنوان گیرنده بار انتخاب شده و مشخصاتش ثبت شده‌است باید برای دریافت بار اقدام کند. این شخص تنها دو روز وقت  دارد که بار را از فرودگاه تحویل بگیرد در صورتی که دیرتر از این زمان برای دریافت بار به فرودگاه مراجعه کند، باید به ازای هر روز دیرکرد، هزینه نگهداری پرداخت نماید.
۲- شما برای فریت بار خود از استرالیا به ایران باید یک الی دو هفته قبل تر از روزی که می‌خواهید بارتان به مقصد برسد، اقدام کنید.

هزینه فریت بار از استرالیا به ایران

هزینه فریت بار از استرالیا به ایران بر اساس چند فاکتور مهم محاسبه می شود.

 • وزن و حجم بار
 • نوع بار از نظر کلاس خطر
 • هزینه‌های گمرکی و انبارداری

این هزینه ها براساس روش حمل متغیر است.

هزینه حمل هوایی:

وزن و حجم بار:
وزن مهم ترین عامل در محاسبه هزینه فریت بار از استرالیا است. بدون شک هرچه بار شما وزن بیشتری داشته‌باشد هزینه نیز پایین‌تر خواهد‌‌آمد.
بار ۴۵ کیلو گرم هزینه‌ی بیشتری دارد که به نفع مسافر است که این وزن را به ۱۰۰ کیلو گرم برساند.
دو نوع وزن داریم:

 1. وزن حجمی
 2. وزن واقعی

برای محاسبه هزینه حمل هوایی، وزن واقعی و وزن حجمی بار محاسبه شده و بیش‌ترین مقدار، به عنوان معیار محاسبه هزینه در نظر گرفته می‌شود.
وزن واقعی بار، همان وزن بار براساس کیلوگرم است. برای اندازه‌گیری وزن حجمی، ابعاد بسته بندی یعنی طول، عرض و ارتفاع در هم ضرب شده و عدد حاصل به ۶۰۰۰ تقسیم می‌شود. بیشترین عدد بدست آمده، در محاسبه هزینه در نظر گرفته می‌شود.

وزن حجمی و ارسال فریت بار از استرالیا به ایران

مبالغی همچون هزینه صدور بارنامه، پرداخت مالیات و همین طور هزینه بازرسی نیز به مبلغ پرداختی نهایی اضافه می‌شود.

هزینه حمل دریایی:

هزینه حمل بار از استرالیا با کشتی، کمتر از حمل هوایی است. هر چه مقدار بار بیشتر باشد، مقدار هزینه به ازای هر کیلوگرم کاهش می‌یابد.

هزینه‌هایی که برای حمل بار از استرالیا با کشتی باید پرداخت کنید، شامل موارد زیر می‌گردد:

 • هزینه شرکت حمل‌ونقل
 • هزینه بسته‌بندی
 • هزینه انبارداری
 • هزینه بیمه
 • هزینه گمرک
 • مالیات بار

هزینه شرکت حمل‌ونقل برای حمل بار با کشتی از استرالیا، با تعرفه‌هایی که توسط سازمان بنادر و دریانوردی تعیین می‌شود، محاسبه می‌شود.

تعرفه های خدمات بندری و دریایی استرالیا

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از هزینه دقیق حمل کالای خود از استرالیا، با شماره ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس گرفته و از مشاوره‌های رایگان کارشناسان شرکت ایزی‌فریت بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید از طریق لینک زیردرخواست خود را برای فریت بار از استرالیا به ایران ثبت کنید.

فریت بار از کدام شهرها انجام می‌شود؟

شهرهایی که حمل فریت بار از استرالیا به ایران را انجام میدهند

شهرهایی که دارای فرودگاه هستند و فریت‌‌بار از آن‌ها انجام می‌شود عبارتند از:

 • کانبرا
 • سیدنی
 • ملبورن
 • بریزبن
 • پرت
 • آدلاید

خدمات شرکت ایزی‌فریت

شرکت ایزی‌فریت با داشتن سوابق درخشان در زمینه حمل بارهای بین المللی، فریت بار از استرالیا به ایران را با قیمتی استثنایی و با سرعتی قابل توجه انجام می دهد.
تعدادی از خدمات شرکت ایزی فریت:

فریت بار از استرالیا و خدمات شرکت ایزی‌فریت

کالاهای ممنوعه از استرالیا به ایران

کالاهای ممنوعه در فریت بار از استرالیا به ایران

 طبق قوانین حاکم بر کشور ایران، واردات برخی از کالاها به ایران ممنوع است و تنها کالاهایی را می‌توانید به ایران وارد کنید که مجاز یا مشروط باشند.

کالاهای ممنوعه شامل کالاهای زیر هستند:

دقت داشته‌باشید که کالای ارسالی شما جز کالاهای نامبرده در بالا نباشد. اگر قصد واردات کالا از استرالیا را دارید قبل از هر چیز مطمئن شوید کالای شما جز کالاهای ممنوعه نباشد.
دولت جمهوری اسلامی ایران ورود بر خی کالاهایی که مشابه داخلی دارند به دلیل حمایت از تولید کنندگان داخلی، ممنوع اعلام کرده‌است.
شما می‌توانید جهت اطلاع از لیست کالاهای ممنوعه، با کارشناسان شرکت ما با شماره ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *