حمل ریلی به ترکیه

چرا حمل ریلی به ترکیه را انتخاب کنیم؟

یکی از راه‌های حمل بار به ترکیه، استفاده از حمل‌ونقل ریلی است. از این نظر کشور ما از موقعیت ترانزیتی بسیار خوبی برخوردار است چرا که بهترین مسیرها را برای اتصال اروپا به خاورمیانه دارد. اگر قصد حمل بار با قطار به ترکیه را دارید یا نمی‌دانید کدام روش حمل‌ونقل را برای ارسال بارتان انتخاب کنید، تا پایان این موضوع همراه ما باشید. در این مطلب صفر تا صد روش حمل ریلی به ترکیه را با هم بررسی می‌کنیم.

یکی از خدمات شرکت ما، حمل بار با قطار به ترکیه است. ما تمام دانش و تجربۀ زیادی را که در این حوزه داریم در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین روش ارسال بار را باتوجه به نوع کالایتان انتخاب کنید. چه قصد مهاجرت به ترکیه را داشته باشید و چه بخواهید بار تجاری خود را با قطار به ترکیه بفرستید ما از مبدا تا مقصد در کنارتان خواهیم بود.

واگن‌های باری ایران ترکیه در قطار باری به ترکیه

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می‌دهیم:

 مزایای حمل بار با قطار چیست؟

اولین و مهمترین مزیت حمل بار با قطار، کم هزینه بودن آن است. هزینۀ ارسال کالا با قطار بسیار کمتر از هزینۀ ارسال آن با هواپیما یا کشتی است.

استفاده از حمل‌ونقل ریلی برای حمل بار در مسافت‌های طولانی بسیار مناسب است. همچنین واگن‌های باری ظرفیت‌های متنوعی دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد برای ارسال انواع بار عمده‌ و فله‌ای خود از قطار استفاده می‌کنند.

مزیت بعدی حمل بار به ترکیه با قطار، امنیت بالای آن است. شرایط ایمنی مناسب در این روش موجب شده افراد زیادی برای ارسال کالای خود به ترکیه از قطار استفاده کنند.

همچنین شرایط آب‌وهوایی بر حمل بار با قطار تاثیر چندانی ندارد. بنابراین شما می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی، بار خود را با قطار به ترکیه بفرستید.

قطارباری ایران ترکیه

حمل بار با قطار به ترکیه چقدر طول می‌کشد؟

اگر قصد دارید برای ارسال بار خود از حمل ریلی به ترکیه استفاده کنید قطعا دوست دارید بدانید بار شما ظرف چه مدتی به ترکیه می‌رسد؟

حمل بار ریلی به ترکیه به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور میانگین بین ۱۰ تا ۱۵ روز طول می‌کشد تا بار شما به کشور ترکیه برسد.

 در ایران ۲۲ پایانۀ ریلی برای حمل بار با قطار وجود دارد. این پایانه‌ها دارای مجوز برای ارسال بارهای بین‌المللی هستند. همچنین پایانه‌هایی نیز در کشور ترکیه وجود دارد که بار شما را دریافت می‌کنند.

مسیر ارسال بار ریلی می‌تواند متنوع باشد. برای مثال ممکن است محمولۀ شما با قطار باری به ترکیه ارسال ‌شود. سپس این محموله در شهر وان دریافت شده  و در آنجا با استفاده از کشتی به مقصد نهایی فرستاده گردد.

حمل ریلی به ترکیه

مقررات حمل‌ونقل ریلی شامل چه مواردی است؟

برای حمل ریلی قوانین مختلفی وضع شده‌است. برخی از این قوانین به صورت کنوانسیون‌های بین‌المللی هستند. برخی از این پروتکل‌ها عبارتند از: کنوانسیون حمل‌ونقل بین‌المللی، کنوانسیون جامع حمل‌ونقل بین‌المللی راه‌آهن و… .

(بیشتر بدانید: قواعد و قوانین اینکوترمز چه کمکی به ما می‌کنند؟)

در کنار این قوانین بین‌المللی، کشورهای مختلف نیز برای حمل ریلی خود قوانین خاصی تعیین می‌کنند. بنابراین هنگام حمل‌ونقل ریلی باید به قوانین کشور مبدا و مقصد دقت کافی داشته باشید.

کارشناسان ما در ایزی فریت در مورد قوانین حمل ریلی به ترکیه شما را به طور کامل راهنمایی می‌کنند.

به مشاورۀ بیشتری نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

حمل بار با قطار به ترکیه

برای حمل خودرو با قطار باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

از رایج‌ترین روش‌های صادرات و ارسال خودرو، حمل ریلی است. حمل خودرو با قطار قوانین و مقررات ویژه‌ای دارد.

برخی از قطارها دارای واگن‌های دو طبقه خودروبر هستند و این امکان را فراهم می‌کنند تا بیشترین تعداد خودرو بتواند به‌وسیلۀ قطار جابه‌جا شود.

به طور میانگین ظرفیت واگن‌های خودروبر معمولی حدود ۱۰ تا ۱۲ اتومبیل است اما با توجه به نوع قطار می‌تواند بسیار بیشتر از این مقدار هم باشد.

مهمترین ویژگی ارسال خودرو با قطار به ترکیه امنیت بالا و مقرون‌به‌صرفه بودن آن است.

ما در ایزی فریت با استفاده از تجربه و دانشی که داریم، حمل ریلی به ترکیه را برایتان تبدیل به تجربه‌ای ایمن و پرسود می‌کنیم.

حمل خودرو از طریق حمل ریلی به ترکیه

هزینۀ حمل ریلی به ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

به علت نبود ارتباط دریایی با کشور ترکیه، استفاده از حمل‌ونقل ریلی بسیار مناسب است. واگن‌های باری به دلیل ظرفیت زیاد بارگیری، نسبت به تریلی سوخت کمتری مصرف می‌کنند. همچنین نسبت به روش‌های دیگر حمل بار، تعرفۀ حمل بار ریلی پایین‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

(بیشتر بخوانید: روش‌های کاهش هزینه حمل بار با قطار به ترکیه)

هزینۀ حمل ریلی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • ماهیت محموله
 • قوانین و مقررات کشور مبدا و مقصد
 • مدت زمان حمل
 • نرخ حمل بار
 • ابعاد و وزن محموله

هزینۀ ارسال بار شما با توجه به این عوامل تعیین می‌شود. ما در شرکت ایزی فریت پروژه‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت ریلی را با بهترین کیفیت انجام می‌دهیم. شما می‌توانید برای استعلام سریع هزینۀ حمل بار خود به ترکیه با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

پس انداز و کاهش هزینه با حمل بار ریلی به ترکیه

کدام کالاها برای حمل ریلی مناسب و کدام یک نامناسب‌اند؟

شما با استفاده از حمل ریلی به ترکیه می‌توانید برای جابه‌جایی کالاهای زیر اقدام کنید:

 • خودرو
 • کانتینر
 • کالاهای عمده و فله‌ای
 • مصالح ساختمانی و صنعتی
 • ابزار‌های صنعتی
 • و …

در مقابل برخی از کالاها هستند که برای حمل با قطار مناسب نیستند. پیشنهاد ما این است که به دلیل ماهیت کالاهای فاسدشدنی و مقرون‌به‌صرفه نبودن ارسال خرده‌بار، از روش ریلی برای حمل این دو نوع کالاها استفاده نکنید.

همچنین کالاهایی هستند که در اثر تکان‌های تریلی در حمل‌ونقل جاده‌ای ممکن است دچار آسیب شوند. در حالی که که حمل کالا با قطارباری ایران ترکیه این مشکل را ندارد.

کالاهای مناسب برای حمل بار به ترکیه با قطار

بهترین و به‌صرفه‌ترین خدمات حمل ریلی به ترکیه کدام است؟

مسلما شما دوست دارید از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حمل ریلی با مناسب‌ترین هزینه استفاده کنید. به نظر شما یک شرکت خوب در زمینۀ حمل‌ونقل باید چه خدماتی ارائه دهد و چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ کیفیت بالا، بسته‌بندی مناسب کالا یا سرعت ارسال خوب؟

ما در ایزی فریت تمام این خدمات را به شما ارائه می‌دهیم و در کنارتان هستیم تا بار شما به سلامت به مقصد برسد.

قطار باری به ترکیه

به طور خلاصه خدمات ما در ایزی فریت شامل موارد زیر است:

امکان ردیابی آنلاین

با کمک ایزی فریت این امکان برایتان فراهم است تا در هر زمان که بخواهید، مسیر و موقعیت کالای خود را به صورت آنلاین چک کنید.

بسته‌بندی ایمن

ما مناسب‌ترین بسته‌بندی را که طبق پارامترهای استاندارد و اصولی انجام می‌شود به شما معرفی می‌کنیم تا بارتان سالم به مقصد برسد. این بسته‌بندی در حضور شما انجام می‌شود تا خیالتان از هر جهت آسوده باشد.

انتخاب بهترین مسیر حمل

کارشناسان ما در ایزی فریت به شما کمک می‌کنند تا بسته به ویژگی‌های بار و شرایطی که مدنظر دارید، بهترین روش را برای ارسال بارتان انتخاب کنید. ما در انتخاب مسیر حمل مناسب عواملی مانند سرعت ارسال، ماهیت بار شما، هزینۀ حمل بار با قطار به ترکیه و… را در نظر می‌گیریم.

امکان دسترسی به اسناد و مدارک حمل 

یک نسخه از تمامی اسناد و مدارک حمل بار شما در سایت بارگذاری و بایگانی می‌شود. در این صورت هر زمان که بخواهید می‌توانید به مدارکتان دسترسی داشته باشید.

به‌صرفه بودن خدمات

علت اینکه مشتریان خدمات ما را انتخاب می‌کنند، کیفیت بالای موارد قبلی در کنار هزینۀ مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات حمل کالا را تنها از ما بخواهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت‌ها با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴

همچنین شما می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ می‌دهیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *