کارگو از ترکیه در فرودگاه

در مورد هزینه کارگو از ترکیه چه می‌دانید؟

در این مطلب به صورت کامل تمام جزئیات هزینه کارگو از ترکیه را بررسی خواهیم کرد و به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

ما یعنی شرکت ایزی فریت به واسطه تجارب زیاد در زمینهٔ حمل و نقل بین‌المللی و همچنین ارتباط با صدها شرکت حمل و نقلی داخلی و خارجی می‌توانیم با بررسی بار شما و شرکت‌هایی که امکان حمل بار شما را دارند، بهترین شرکت حمل‌و‌نقلی را برای کارگو از ترکیه به ایران به شما پیشنهاد دهیم تا با صرف کمترین هزینه و همچنین با بالاترین کیفیت بار خود را ارسال کنید.

اگر به دنبال پاسخ سوالات کارگو ترکیه چیست؟ و قیمت کارگو ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟ هستید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد و همچنین در نهایت می‌توانید با تکمیل فرم درخواست به صورت رایگان برای ارسال بار خود مشاوره بگیرید.

( در مورد کارگو از ترکیه بیشتر بدانید: خدمات حمل کارگو از ترکیه به ایران)

قیمت کارگو ترکیه

در ادامه به توضیح این موارد می‌پردازیم:

 تفاوت کارگو از ترکیه با فریت بار

به علت برخی محدودیت‌ها و قوانین کشور ترکیه، هر مسافر تنها می‌تواند مقدار مشخصی بار را از مرز این کشور به همراه خود خارج کند. در صورتی که شما این قوانین را نقض کنید ملزم به پرداخت جریمه‌‌ای سنگین خواهید شد.

برای جلوگیری از این اتفاق لازم است از خدمات فریت بار و کارگو شرکت ما استفاده کنید. فریت در واقع به معنی باری است که خصوصی بوده و ماهیت تجاری ندارد.

در کنار فریت بار، مفهوم کارگو قرار دارد. کارگو در واقع نوعی حمل‌ونقل تجاری است. شرکت ما برای ارسال کالا به صورت کارگو از ترکیه از هواپیماهای مخصوص حمل بار کمک می‌گیرد.

اگر قصد ارسال بار تجاری خود را دارید کارگو از ترکیه بهترین گزینه برای ارسال بار شماست. در این روش کالا و بار شما به صورت عمده و از طریق مسیر هوایی از ترکیه به ایران وارد می‌شود.

عوامل موثر بر هزینه کارگو از ترکیه به ایران

هزینه کارگو از ترکیه به ۵ عامل اصلی و عمده بستگی دارد:

۱-      نوع بار و کالای شما

۲-      وزن و ابعاد کالایتان

۳-      قوانین کشور ترکیه و ایران

۴-      فاصله‌ی هوایی ترکیه از ایران

۵-      نوع شرکت هواپیمایی ارائه‌دهنده‌ی خدمات کارگو

کارگو ترکیه چیست

با توجه به این ۵ عامل به چند نتیجه‌ی مهم دست پیدا می‌کنیم:

نتیجه‌ٔ اول: هرقدر که ارسال بار شما از حساسیت بیشتری برخوردار باشد، هزینه‌ٔ ارسال آن نیز بیشتر است.

نتیجه‌ٔ دوم: کالای شما هرچقدر که وزن بیشتر و ابعاد بزرگتری داشته باشد هزینه‌ٔ کارگو آن نیز بیشتر است.

نتیجه‌ٔ سوم: شما باید به خوبی از قوانین حمل بار از طریق خدمات کارگو ترکیه به تهران اطلاع داشته باشید. در این صورت می‌توانید هزینه‌ها را به خوبی محاسبه کنید.

برای اطلاع از شرایط و هزینه کارگو از ترکیه به ایران کافیست با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید و یا از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید:

هواپیما و قیمت کارگو ترکیه

چگونه هزینه کارگو از ترکیه را کاهش دهیم؟

برای کاهش هزینه‌ کارگو از ترکیه باید ۲ نکته‌ بسیار مهم را در نظر بگیرید:

نکته‌ی اول:

برای برخی از افراد هزینه‌ٔ کارگو و برای برخی دیگر سرعت ارسال بار اهمیت دارد. هرچقدر که سرعت ارسال بار شما بیشتر باشد به مراتب هزینه‎‌ٔ خدمات کارگو نیز افزایش می‌یابد.

بنابراین شما باید شرایط کالا و بار خود را در نظر بگیرید و با توجه به ویژگی‌های محموله‌ٔ‌ خود بهترین خدمات را انتخاب کنید.

نکته‌ی دوم:

قوانین کشورها برای ارسال و یا دریافت کالاهای مختلف ممکن است تغییر کند. همچنین ترخیص بار در مقصد شما نیز قوانین و مقررات ویژه‌ای دارد.

در نتیجه شما برای جلوگیری از پیش آمدن مشکل ترخیص بار، پرداخت جریمه و هزینه‌ٔ اضافی باید از قوانین کاملا آگاه باشید و از کارشناسان شرکت ما مشاوره بگیرید.

هواپیمای کارگو که در فرودگاه در حال بارگیری است

شرکت ایزی فریت چگونه برای کاهش هزینه کارگو از ترکیه به شما کمک می‌کند؟

در بحث کارگو از ترکیه قطعا هزینه، سلامت بار و سرعت ارسال کالا برایتان بسیار مهم است.

جای هیچ نگرانی‌ای نیست. ما در ایزی فریت با داشتن تمامی مجوزات لازم و پرسنلی متخصص به شما کمک می‌کنیم تا بارهای خود را با آسودگی خاطر، با کمترین هزینه و توسط بهترین شرکت‌های حمل‌ونقلی ارسال کنید.

بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات کارگو از ترکیه را تنها از ما بخواهید.

هواپیمای کارگو ترکیه در حال پرواز در آسمان

به کمک ایزی فریت این امکان برای شما وجود دارد تا در هرلحظه که بخواهید موقعیت بار خود را به صورت آنلاین رصد کنید.

همچنین ما تمامی اسناد مربوط به بار شما را در سایتمان ذخیره می‌کنیم و شما می‌توانید به تمامی مجوزات، اسناد و مدارک ارسال بار خود، در هر زمان دسترسی داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره می‌توانید با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید و یا درخواست خود را با کلیک بر روی لینک زیر ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت به سوالات و درخواست شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *