هر آنچه که درباره خدمات یک کارگو ایرانی در شنزن باید بدانید

خدمات حمل کارگو ایرانی در شنزن

تعداد شرکت‌هایی که تحت عنوان کارگو ایرانی در شنزن فعالیت می‌کنند نسبتا زیاد است. بنابراین انتخاب آن‌ها نیز کمی ‌دشوار خواهد بود .

اگر شما هم قصد استفاده از خدمات کارگو ایرانی در شنزن را دارید، این مطلب مناسب شماست. در این مطلب به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد و در نهایت با بررسی بار شما به صورت رایگان، بهترین شرکت حمل کارگو را به شما معرفی خواهیم کرد.

هر آنچه که درباره خدمات یک کارگو ایرانی در شنزن باید بدانید

فهرست مطالب

نکاتی که قبل از انتخاب کارگو در شنزن باید به آن توجه کنیم

همانطور که در ابتدای مطلب نیز به آن اشاره کردیم، انتخاب شرکت کارگو در شنزن، کار نسبتا دشواری است. زیرا تاجران هزینه‌های زیادی را صرف خرید، اقامت، مترجم و … می‌کنند.

احتمالا شما هم قصد دارید تا از خدماتی که شرکت کارگو ایرانی در شنزن به مشتریان خود ارائه می‌کند، مطلع شوید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از انتخاب به نکات زیر توجه کنید:

قبل از جستجو، از وزن کالای خود مطمئن شوید. زیرا اگر کمتر از ۴۵ کیلو گرم باشد برای انتقال آن می‌توانید از شرکت‌ها پست اکسپرس استفاده نمایید. در غیر این صورت انتخاب شرکت‌های کارگو، گزینه مناسبی خواهد بود.

(البته هزینهٔ استفاده از شرکت‌های پست اکسپرس برای حمل و نقل کالای بیشتر از ۱۰ کیلو گرم، تقریبا زیاد خواهد شد )

انتخاب کارگو در شنزن

 حتما از قبل با اصطلاحات و انواع حمل و نقل آشنا شوید. برای این کار پیشنهاد می‌کنیم که سری به مقاله‌های “نحوه ارسال بار از چین” و “طبقه بندی موادشیمیایی خطرناک” بیاندازید .

زمان و هزینه نیز یکی دیگر از فاکتورهایی است که بهتر است، به آن توجه کرده و مورد بررسی قرار گیرد.

نکاتی که قبل از انتخاب کارگو در شنزن باید به آن توجه کنیم

بهترین کارگو ایرانی در شنزن

ما در این قسمت لیستی از ویژگی‌های یک کارگو مناسب را قرار  داده ایم:

پیدا کردن منابع معتبر

یکی از مهم ترین کارهایی که شرکت کارگو در شنزن انجام می‌دهد، یافتن تولید کنندگان یا فروشندگان مناسب است. شرکت‌های کارگو شنزن باید توانایی شناسایی و یافتن آنان را داشته باشند و بهترین نوع را به مشتریان خود معرفی کنند.

ارائه مشاوره حقوقی، گمرکی

خرید از چین و وارد کردن آن به کشور نیز به این آسانی نیست. همچنین با توجه به مشکلاتی که در چند سال اخیر به دلیل تحریم‌ها و ممنوعیت برخی از کالا‌ها بوجود آمده است، مشورت با افرادی که در این حوزه دانش و تجربه لازم را دارند، از ملزومات کاری می‌باشد. شما می‌توانید با تماس با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ و یا کلیک بر روی دکمهٔ ثبت درخواست زیر راهنمایی‌های لازم از لحظه خرید تا کارهای گمرکی را دریافت کنید .

ارائه خدمات از لحظه سفارش گیری تا لحظه دریافت توسط مشتری

شما بهتر است با شرکتی کار کنید که شما و کالایتان را از لحظه سفارش گیری تا لحظه تحویل آن به شما، حمایت و پشتیبانی کند. همچنین به همه تعهدات در قرارداد، پایبند باشد و باعث آسایش خاطر شما گردد.

بسته بندی مناسب

با توجه به طول مسیر چین به ایران، یکی از ویژگی‌های شرکت کارگو، توانایی بسته بندی مناسب مرسولات و دادن مشاوره در این زمینه است. زیرا محموله‌ای که قرار است حمل گردد، باید به گونه ای بسته بندی شود که در طول مسیر دریایی یا هوایی دچار نقص یا مشکل نگردد.

بهترین کارگو ایرانی در شنزن

حمل بار با هر وسیله ای که به نفع شماست

انتقال کارگو از شنزن به دو صورت هوایی و دریایی انجام می‌شود. شما می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کار را بر عهده شرکت قرار دهید. زیرا با توجه به اطلاعاتی که آن‌ها از شما دریافت کرده اند و اسنادی که در دست دارند، می‌توانند بهترین مسیر را انتخاب کنند.

تحویل به موقع

اگر بار به موقع به دست تاجران نرسد، باعث بروز مشکلات فراوانی می‌شود همچنین به اعتبار شرکت نیز لطمه خواهد زد. ما بعد از بررسی بار شما شما را به بهترین شرکت حمل‌و‌نقلی معرفی خواهیم کرد و زمان دریافت بار به شما اعلام خواهد شد تا بتوانید برای خود برنامه‌ریزی کنید.

ارائه همه ی هزینه‌ها با فاکتور

شرکت کارگو شنزن به دلیل صداقت در کار، بعد از پرداخت هزینه‌ها فاکتورها را جمع آوری کرده و خدمت شما ارائه می‌کند.

خدمات کارگو ایرانی در شنزن

شرکت ایزی‌فریت یک نسخه از اسناد و مدارک را در سیستم خود بایگانی می کند و در صورت نیاز خدمت شما ارائه خواهد کرد.

ترخیص کالا از گمرک

یکی از فرآیندهای پیچیده در حمل کارگو، خدمات گمرکی در ایران و چین است. بازرگانان معمولا ترجیح می‌دهند که این عمل را شخص یا گروه دیگری که به انجام آن آشنا هست، انجام دهد. شرکت ایزی‌فریت همهٔ فرآیندهای گمرک در چین را در کوتاه ترین زمان انجام خواهد داد و در ارتباط با گمرک ایران راهنمایی‌های لازم را خدمت شما ارائه خواهد داد.

بهترین کارگو ایرانی در شنزن

ایزی فریت چگونه کارگو در شنزن را انجام می‌دهد ؟

علاوه بر خدماتی که در مطالب فوق به آن اشاره شد، شرکت ایزی‌فریت در زمینه کارگو شنزن خدمات زیر را نیز ارائه می‌دهد :

  • خرید و انتقال کالا به طور کامل انجام داده خواهد شد.
  • در صورت پراکنده بودن مرسولات شما آن‌ها را از فروشندگان دریافت کرده و در انبار مخصوص در شهر شنزن بسته بندی و ارسال می‌کنیم.
  • شرکت ایزی‌فریت امکان ارسال هوایی مستقیم بار شما از شهر شنزن به کشور ایران را دارد.
  • مجوزهای لازم برای انتقال کارگو از شنزن توسط شرکت اخذ خواهد شد.
  • شرکت ما خدمات مشاوره بیمه تکمیلی برای برخی از مرسولات را خدمت شما ارائه خواهد کرد.
  • گواهی‌های بازرسی از جمله، گواهی بازرسی COI در کمترین زمان ممکن گرفته می‌شود.
  • حواله‌های ارزی به منظور خدمات دهی بیشتر توسط شرکت امکان پذیر است.

شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ و یا با کلیک بر روی لینک زیر و ثبت درخواست، پاسخ سوالات خود را در زمینهٔ ارسال بار، هزینه و … دریافت کنید.

مشاوران ما بعد از یک سری پرسش، مسیر را مشخص کرده و معین می‌کنند که انتقال بار شما از چه مسیری بهتر است.

همچنین مدت زمانی که طول می‌کشد تا محموله به دستشان برسد را نیز مشخص کرده تا تصمیم نهایی خود را بگیرید.

رزرو شرکت کارگو ایرانی در شنزن

خدمات ایزی فریت در کارگو شنزن چیست؟

شرکت ایزی‌فریت خدمات فوق‌العاده‌ای را برای شما درنظر گرفته است که شامل موارد زیر است:

دستیابی به مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای ارسال بار

از آنجا که با مشاورهٔ رایگان ما می‌توانید به بهترین شرکت حمل نقلی از نظر قیمت و امنیت مراجعه کنید قطعا سود خواهید کرد چراکه با صرف وقت کمتر بهترین خدمات را بدست آورده‌اید و ما تمام مسیر حمل بار همراه شما خواهیم بود.

رهگیری روزانه بار شما

بار شما را به صورت روزانه رهگیری خواهیم کرد و شم می‌توانید روزانه موقعیت و وضعیت بار خود را بررسی کنید

حساب کاربری شخصی برای نگهداری اسناد

تمام اسناد مربوط به حمل بار شما در حساب کاربری مخصوص به خودتان در سامانه ذخیره خواهد شد تا اگر روزی دوباره به این اسناد نیاز پیدا کردید بتوانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

مشاوره با توجه به نوع بار شما

با توجه به دانش و تجربه ای که طی این سالها بدست آورده‌ایم، می‌توانیم از بروز برخی از مشکلات جلوگیری کنیم که جلوی هزینه اضافی گرفته شود.

  • مثلا یکی از مشاوره‌های آن در زمینه بسته‌بندی مواد و کالاها است که اگر به درستی انجام نشود، باعث بروز خسارت جبران ناپذیری خواهد بود. زیرا در برخی از تعهدات بیمه تکمیلی اگر مشکلی در بسته بندی به وجود آید و به محموله آسیب برسد، بیمه خسارت آن را پرداخت نخواهد کرد.
  • برای فرآیندی که در گمرگ طی می‌شود، می‌توانید از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های شرکت استفاده کنید. زیرا برای این کار نیاز به یک سری اسناد و مدارک دارید که باید حتما آن‌ها را از قبل آماده کنید.
  • بهینه ترین مسیر را انتخاب کنید. با توجه به مطالبی که تا اینجا بیان شد برای انتخاب مسیر شما نیاز به مشورت با شرکت کارگو دارید تا شما را در بسته بندی و انتخاب مسیر درست راهنمایی کنیم.

با توجه به قیمت ارز و رشد نرخ تورم در کشور، انتقال کارگو شنزن به یکی از دغدغه‌های اصلی تاجران و بازرگانان تبدیل شده است. هر بازرگانی قصد دارد که مرسولات خود را با کمترین هزینه وارد کشور کند.

ما به شما کمک خواهیم کرد به مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه را از بین شرکت‌های حمل‌و‌نقلی موجود انتخاب کنید؛ کافیست با شمارهٔ ۰۲۱۸۸۹۹۲۵۰۴ تماس بگیرید و یا با کلیک بر روی لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

کارگو در شنزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *